اولین پیام کارگزاری آگاه درباره اختلال / اختلال مربوط به هسته معاملاتی است

اولین پیام کارگزاری آگاه درباره اختلال / اختلال مربوط به هسته معاملاتی است

کارگزاری آگاه در اولین واکنش به اختلالات امروز در سامانه معاملاتی توضیح داده است که این اختلالات مربوط به هسته معاملاتی بورس است.

به گزارش تجارت‌نیوز، کارگزاری آگاه در اولین واکنش به اختلالات امروز در سامانه معاملاتی توضیح داده است که این اختلالات مربوط به هسته معاملاتی بورس است.

در این پیام آمده است:

«کاربران گرامی ،

به استحضار می رسانیم شاهد اختلالاتی در هسته ی معاملات بورس هستیم.مشکلات احتمالی رخ داده، توسط همکاران ما در حال بررسی و پیگیریست . از صبوری شما تا رفع این موارد سپاسگزاریم.»

سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند

دو ماه از آغاز فرایند آزادسازی سهام عدالت می‌گذرد اما ابهامات و مشکلات سهامداران در مدیریت و فروش سهام عدالت ادامه دارد، در این گزارش سخنگوی ستاد راهبری سهام عدالت به برخی از سوالات پاسخ داده است.

مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت: ما سهام عدالت را فروخته‌ایم و الان منتظر این هستیم که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی وجوه حاصل از فروش سهام را به حساب بانک واریز کند تا بانک نیز پول سهامداران را به حسابشان واریز کند.

در حالی سامانه معاملاتی کارگزاری آگاه همچنان از دسترس خارج است که برخی از گزارش‌های مردم حاکی از ایجاد اختلال در کارگزاری‌های دیگر از جمله مفید است. اما مهم‌ترین انتقاد مردم چیست و آنها از مدیران کارگزاری‌ها چه می‌خواهند؟

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : تجارت نیوز