راه‌اندازی مرکز جدید بهداشتی و درمانی در تهران توسط شهرداری

راه‌اندازی مرکز جدید بهداشتی و درمانی در تهران توسط شهرداری

حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهرسالم شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره راه‌اندازی مرکز جدید بهداشتی و درمانی توسط شهرداری تهران اظهار داشت: به زودی در منطقه 9 پایتخت، نوزدهمین مرکز بهداشتی و درمانی احتمالا تا قبل از پایان ماه‌جاری با حضور  پیروز حناچی و برخی از مدیران شهرداری شورای شهر به بهره‌داری می‌رسد.

وی افزود:‌در این مرکز خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی به شهروندان ارائه می‌شود و در حال حاضر 18 مرکز بهداشتی و درمانی شهرداری در تهران وجود دارد که برنامه‌هایی جهت توسعه و افزایش هر چه بیشتر این مراکز داریم.

مدیرعامل شرکت شهرسالم شهرداری تهران با بیان اینکه 5 پایگاه اورژانس نیز توسط شرکت شهرسالم راه‌اندازی شده و فعال است،‌گفت: مرکز جامع سلامت روان نیز به زودی در خیابان ستارخان به بهره‌برداری می‌رسد.

چوبینه در پاسخ به این پرسش که هزینه راه‌اندازی یک مرکز بهداشتی و درمانی برای شهرداری تهران چقدر است،‌گفت:‌در اکثر مواقع ساختمان مرکز درمانی از طریق سازمان املاک شهرداری تأمین می‌شود و به صورت اجاره‌ای است ولی تهیه تجهیزات و تأمین دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف حداقل 10 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قرارداد جدیدی با پزشکان جهت همکاری در مراکز درمانی و بهداشتی  بسته اید؟ گفت: بله، هر پزشکی که درخواست همکاری با شهرداری تهران داشته باشد، پس از بررسی و ارزیابی فعالیت آنها جهت همکاری اقدامات لازم را انجام می‌دهیم و قطعا برای مرکز بهداشتی درمانی منطقه 9 قراردادهای جدید با پزشکان منعقد خواهیم کرد.

انتهای پیام/

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : فارس نیوز