دسترسی سریعتر و آسانتر به اخبار جدید با نصب اپلیکیشن اندروید

رفیق 40 ساله‌ام را از دست دادم

رفیق 40 ساله‌ام را از دست دادم

سعید امیرسلیمانی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، اظهار داشت: با درگذشت سیروس گرجستانی رفیق 40 ساله‌ام و یکی از بهترین رفقایم را از دست دادم و از زمانی که خبر رفتنش به من رسید لحظه‌ای آرام ندارم و بسیار غمگینم.

امیرسلیمانی خاطرنشان کرد: هفته‌ای یک بار به دیدن هم می‌رفتیم، انسان با محبت و هم صحبتی فوق‌العاده بود. چند روز پیش نزد من آمد و با هم ساعت‌ها صحبت کردیم، حالش جسمی‌اش خوب بود و نشان هیچ بیماری در او دیده نمی‌شد و این اتفاق به همین دلیل بسیار شوکه‌کننده بود.

او افزود: در آخرین فیلم سینمایی که کار کردیم هم با هم بودیم و نقش دو دوست را در فیلم «سگ‌بند» مهران احمدی بازی کردیم. او همسایه من است و هر روز با هم به سر کار می‌رفتیم و در راه با هم صحبت می‌کردیم. او هنوز برای آینده برنامه داشت، با من درد و دل می‌کرد و می‌دانم با چه دست نیافتن به چه آرزوهایی این دنیا و ما را ترک کرد.

این بازیگر در ادامه گفت: از ویژگی‌های اخلاقی او که فکر می‌کنم همه به آن تأکید داشته باشند می‌توان به خانواده دوست بودن و مهربانی اشاره کرد. او واقعاً انسان بزرگی بود و حیف شد که اینقدر زود از دنیا رفت.

بازیگر فیلم سینمایی «روز باشکوه» در پایان با اشاره به خاطره آشنایی با سیروس گرجستانی گفت: حضور من در نمایش «مخمصه» که بعدها سریالی از آن ساخته شد، اولین همکاری من با سیروس گرجستانی بود که آنجا با هم آشنا شدیم. او در این نمایش نقش یک فرد آذری زبان را بازی می‌کرد که با لهجه‌ غلیظی صحبت می‌کرد و هر وقت که او شروع به صحبت می‌کرد آنقدر طنازانه دیالوگ‌ها را ادا می‌کرد که صدای خنده تماشاگران سالن را پر می‌کرد. او هم در کارش حرفه‌ای بود و هم در زندگی فردی نمونه و انسانی بااخلاق و دوست‌داشتنی بود. از دست دادن این دوست اتفاقی تلخ برای من است که نمی‌دانم با این غم چه کنم./2

بیشتر بخوانید:

  • یادداشت تأمل برانگیز ستاره اسکندری درباره درگذشت سیروس گرجستانی
  • پست احساسی کمند امیرسلیمانی برای سیروس گرجستانی

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : برنا نیوز