دسترسی سریعتر و آسانتر به اخبار جدید با نصب اپلیکیشن اندروید

حضور سیروس گرجستانی در هر کاری به عوامل انرژی می‌داد

حضور سیروس گرجستانی در هر کاری به عوامل انرژی می‌داد

نیما شاهرخ‌شاهی، بازیگر سینما و تلویزیون، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، اظهار داشت: امروز همه کسانی که با سیروس گرجستانی کار کرده‌اند یا با نقش‌آفرینی‌هایش خاطره دارند جز رفتار خوب حرف دیگری درباره این بازیگری فقید نمی‌گویند.

شاهرخ‌شاهی خاطرنشان کرد: در همکاری‌هایم با سیروس گرجستانی همیشه شاهد انرژی خوبی از او بودم که حضورش در سر صحنه حال همه عوامل را خوب می‌کرد و هر روز که او سر صحنه حضور داشت روزی خوب و پرانرژی بود.

این بازیگر در ادامه گفت: یکی از ویژگی‌های خاص سیروس گرجستانی تمرکز عجیب او در کارش بود. در لحظه حتی دیالوگ‌های 7- 8 خطی را حفظ و با حسی درست آن‌ها را بیان می‌کرد. او توانایی‌هایی داشت که بازیگران جوان که انتظار بیشتری از آن‌ها می‌رود از انجامش عاجز بودند؛ انسان بزرگی بود و قطعاً شخصیتی فراموش نشدنی در هنر بازیگری ایران است.

بازیگر فیلم سینمایی «پارک وی» در پایان اظهار داشت: تا به‌حال با درگذشت یک بازیگر این حجم از واکنش مثبت نسبت به او را ندیده‌ام. اگر دقت کنید می‌بینید که مردم از قشرهای مختلف از درگذشت او ابراز ناراحتی کرده و این اتفاق بی نظیر نشان از محبوبیت سیروس گرجستانی در بین مردم ایران دارد. به خانواده او تسلیت می‌گویم و امیدوارم خداوند به آن‌ها صبر دهد./2

بیشتر بخوانید:

  • یادداشت تأمل برانگیز ستاره اسکندری درباره درگذشت سیروس گرجستانی
  • پست احساسی کمند امیرسلیمانی برای سیروس گرجستانی

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : برنا نیوز