دسترسی سریعتر و آسانتر به اخبار جدید با نصب اپلیکیشن اندروید

ارزش سهام عدالت ۹ مرداد ۹۹ / افت سبد سهام عدالت با وجود رشد شاخص بورس

ارزش سهام عدالت ۹ مرداد ۹۹ / افت سبد سهام عدالت با وجود رشد شاخص بورس

۷ مرداد , ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۰

ارزش <a href=سهام عدالت ۹ مرداد ۹۹ / افت سبد سهام عدالت با وجود رشد شاخص بورس" data-lazy-type="src" data-src="https://tejaratnews.com/wp-content/uploads/2020/07/سهام-عدالت-5.jpg" data- height="460" width="800">

در پایان معاملات بازار سهام روز ۷ مرداد ماه، ارزش ۳۰ درصد قابل فروش سهام عدالت با افتی ۳۴ هزار تومانی به ۵ میلیون و ۸۵۷ هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت نیوز، در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سبد سهام ۵۳۲ هزار تومانی با کاهشی ۱۱۴ هزار تومانی به ۱۹ میلیون و ۵۲۳ هزار تومان رسید. همچنین ارزش ۳۰ درصد سهام عدالت قابل فروش نیز ۵ میلیون ۸۵۷ تومان محاسبه شد. معاملات منفی نمادهای شاخص‌سازی نظیر فولاد، فملی، فارس، شبندر و شتران موجب این افت ارزش شده است.

افت ۰٫۵ درصدی ارزش سهام عدالت در حالی رخ داده که شاخص کل در پایان معاملات امروز بورس رشدی ۰٫۴ درصدی را به ثبت رسانده بود.سردبیر تجارت نیوز پیشنهاد می‌کند

خبر خوب برای سهامداران <a href=سهام عدالت / احتمال تغییر کارگزار ناظر از هفته آینده" data-lazy-type="src" data-src="https://tejaratnews.com/wp-content/uploads/2020/06/6-13-400x230.jpg" data- height="230" width="400">

برخی از سهامداران سهام عدالت از عملکرد کارگزاری که انتخاب کرده‌اند ناراضی و خواستار تغییر آن هستند که طبق اعلام شرکت سپرده‌گذاری قرار است جلسه‌ای در این خصوص در اوایل هفته آینده تشکیل شود و این احتمال وجود دارد که سهامداران بتوانند کارگزار ناظر خود را تغییر دهند.

ماجرای خرید دلار سهمیه‌‌ای چیست؟

تقاضا برای خرید سهمیه سالانه دلار و یورو به شدت افزایش یافته است. اختلاف قیمت سه هزار تومانی میان قیمت دلار بازار آزاد و صرافی ملی، عامل افزایش تقاضا برای خرید ارز سهمیه‌ای است.

از سایت «دیوار» خانه اجاره کنیم یا نه؟

هرچند برخی از دولت‌مردان و مسئولان اتحادیه‌های مشاوران املاک دل خوشی از سایت دیوار ندارند و آن را عامل گرانی در بازار رهن و اجاره مسکن می‌دانند، اما بعضی کارشناسان معتقدند این سایت می‌تواند مرجع مناسبی برای تامین نیاز مردم به خانه باشد.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : تجارت نیوز