دسترسی سریعتر و آسانتر به اخبار جدید با نصب اپلیکیشن اندروید

شاروم سه‌شنبه عرضه اولیه می‌شود

شاروم سه‌شنبه عرضه اولیه می‌شود

۱۱ مرداد , ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۶

شاروم سه‌شنبه <a href=عرضه اولیه می‌شود" data-lazy-type="image" data-src="https://tejaratnews.com/wp-content/uploads/2020/08/2-2.jpg" data- height="460" src="//tejaratnews.com/wp-content/plugins/a3-lazy-load/assets/images/lazy_placeholder.gif" width="800">

بر اساس اطلاعیه سازمان فرابورس، روز سه‌شنبه شرکت پتروشیمی ارومیه ۱۵ درصد از سهام خود را با نماد «شاروم» به صورت عرضه اولیه وارد بورس خواهد کرد.

به گزارش تجارت نیوز، بر اساس اعلام شرکت فرابورس ایران، روز سه‌شنبه شرکت پتروشیمی ارومیه ۸۴ میلیون سهم خود (معادل ۱۵ درصد از کل سهام شرکت) را از طریق عرضه اولیه و با نماد «شاروم» وارد بورس می‌کند.

بر این اساس در روز سه‌شنبه، هر کد حقیقی و حقوقی می‌تواند حداکثر ۴۰ سهم در بازه قیمتی ۶۲۰ تا ۶۳۰ تومانی ثبت سفارش انجام دهد که حداکثر نقدینگی مورد نیاز برای آن ۲۵،۲۰۰ هزار تومان خواهد بود.

نظرات 1. Mohamad

  اوف سیصد درصد سود این ببین چی میش با پولش چیا ک میشه خرید😂😂😂


 2. س ف

  آخه این چه ارزشی داره ۲۵۲۰۰هم که نمیده نهایتش۱۰تومن بده سودی نداره


 3. ناشناس
  1
  2

  😐😐😐😐😐


 4. ناشناس

  حتما بههرنفر۵سهم میرسه😅😅😅


 5. ناشناس

  نکوشیمون با این سهم

سردبیر تجارت نیوز پیشنهاد می‌کند

شیوه جدید برای دریافت فوری پول <a href=سهام عدالت / فروش سهام در بازار آزاد ممکن است؟ " data-lazy-type="image" data-src="https://tejaratnews.com/wp-content/uploads/2020/07/سهام-عدالت-2-400x230.jpg" data- height="230" src="//tejaratnews.com/wp-content/plugins/a3-lazy-load/assets/images/lazy_placeholder.gif" width="400">

انتظار مردم برای دریافت پول سهام عدالت از ۶۰ روز هم گذشت. تاخیر بانک‌ها راه جدیدی را پیش پای مردم گذاشته؛ آنها می‌‌گویند حاضرند سهام عدالت خود را در بازار آزاد بفروشند حتی زیر قیمت و با تخفیف‌های بالا.

آیا رانندگان اسنپ و تپسی سهیمه بنزین می‌گیرند؟

در حالی که مقامات دولتی و مدیران دو شرکت اسنپ و تپسی تاکید می‌کنند که سهیمه بنزین رانندگان تاکسی‌های اینترنتی، به آنها پرداخت می‌شود، برخی از کاربران راننده این دو شرکت، نظر متفاوتی دارند.

پیش‌بینی <a href=قیمت دلار تا پایان هفته / بازار ارز به تعادل می‌رسد" data-lazy-type="image" data-src="https://tejaratnews.com/wp-content/uploads/2020/06/1-38-400x230.jpg" data- height="230" src="//tejaratnews.com/wp-content/plugins/a3-lazy-load/assets/images/lazy_placeholder.gif" width="400">

بهاء‌الدین حسینی هاشمی، کارشناس اقتصادی، با بررسی اخبار موثر بر بازار ارز پیش‌بینی می‌کند که با توجه به قدرت سیگنال‌های موجود، این هفته بازار ارز قدری به تعادل برسد یا حداقل مسئولان جدیت بیشتری برای برقراری تعادل به خرج دهند.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : تجارت نیوز