دسترسی سریعتر و آسانتر به اخبار جدید با نصب اپلیکیشن اندروید

کاهش سقف سرمایه‌گذاری صندوق‌های درآمد ثابت

کاهش سقف سرمایه‌گذاری صندوق‌های درآمد ثابت

۱۲ مرداد , ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۰

کاهش سقف سرمایه‌گذاری صندوق‌های درآمد ثابت

سقف سرمایه‌گذاری صندوق‌های درآمد ثابت در سهام به ۵ درصد کاهش یافت.

به گزارش تجارت نیوز، براساس ابلاغیه جدید سازمان بورس، سقف سرمایه‌گذاری صندوق‌های درآمد ثابت در سهام به ۵ درصد کاهش یافت.

سردبیر تجارت نیوز پیشنهاد می‌کند

یک شایعه مهم <a href=بورسی / محدود شدن نوسان بورس چقدر واقعیت دارد؟" data-lazy-type="image" data-src="https://tejaratnews.com/wp-content/uploads/2019/06/20-2-400x230.jpg" data- height="230" src="//tejaratnews.com/wp-content/plugins/a3-lazy-load/assets/images/lazy_placeholder.gif" width="400">

زمستان پارسال پس از ترور سردار سلیمانی بود که برای اولین در چند سال اخیر دامنه نوسان بورس به دو درصد محدود شد، پس از آن هرچند این دامنه به حالت قبل برگشت اما چند ماه بعد بار دیگر این طرح مطرح و اجرا شد که پس از ابراز گلایه شدید سهامداران، با دستور مستقیم وزیر اقتصاد مجدد به حالت قبل برگشت.

شیوه جدید برای دریافت فوری پول <a href=سهام عدالت / فروش سهام در بازار آزاد ممکن است؟ " data-lazy-type="image" data-src="https://tejaratnews.com/wp-content/uploads/2020/07/سهام-عدالت-5-400x230.jpg" data- height="230" src="//tejaratnews.com/wp-content/plugins/a3-lazy-load/assets/images/lazy_placeholder.gif" width="400">

انتظار مردم برای دریافت پول سهام عدالت از ۶۰ روز هم گذشت. تاخیر بانک‌ها راه جدیدی را پیش پای مردم گذاشته؛ آنها می‌‌گویند حاضرند سهام عدالت خود را در بازار آزاد بفروشند حتی زیر قیمت و با تخفیف‌های بالا.

آیا رانندگان اسنپ و تپسی سهیمه بنزین می‌گیرند؟

در حالی که مقامات دولتی و مدیران دو شرکت اسنپ و تپسی تاکید می‌کنند که سهیمه بنزین رانندگان تاکسی‌های اینترنتی، به آنها پرداخت می‌شود، برخی از کاربران راننده این دو شرکت، نظر متفاوتی دارند.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : تجارت نیوز