دسترسی سریعتر و آسانتر به اخبار جدید با نصب اپلیکیشن اندروید

چرا استقلال حاضر به فروش مرتضی تبریزی نشد؟

چرا استقلال حاضر به فروش مرتضی تبریزی نشد؟

مرتضی تبریزی

باشگاه استقلال در نیم فصل فرصت مناسبی برای فروش مهاجم خود داشت، اما پیشنهادات دو باشگاه را رد کرد.

خبرگزاری پارس فوتبال :

مرتضی تبریزی در ذوب‌آهن اصفهان مهاجم خوب و گلزنی بود، اما در استقلال نتوانست انتظارات را برآورده کند و در شروع دوباره تمرینات استقلال، دچار یک مصدومیت شدید از ناحیه زانو شد که این بازیکن را خانه‌نشین کرد. با این حال، او در نیم فصل لیگ نوزدهم، از دو باشگاه پیشنهاد داشت، اما استقلالی‌ها رضایتنامه تبریزی را صادر نکردند.

یکی از تیم‌های خواهان تبریزی، فولاد خوزستان بود، اما باشگاه استقلال به خواسته فرهاد مجیدی با جدایی او مخالفت کرد. این در حالی است که آبی‌پوشان در همان مقطع مهاجمان بسیار خوبی داشتند و مشخص بود با وجود شیخ دیاباته، ارسلان مطهری، مهدی قایدی و … بازی به تبریزی نمی‌رسد.

البته برخی نزدیکان به استقلال می‌گوشند مصدومیت و غیبت‌های دیاباته در کنار قطعی شدن بازگشت به لیگ قهرمانان آسیا، دلایل اصلی فرهاد مجیدی برای مخالف با جدایی تبریزی بود، اما ماندن این مهاجم هم کمکی به فرهاد نکرد و سرانجام لیگ نوزدهم با یک مصدومیت تلخ برای او تمام شد.

احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال چندی پیش از تمدیدقرارداد مرتضی تبریزی گفت که البته کاری پسندیده و اخلاقی است، اما باید دید تبریزی بعد از مصدومیت می‌‎تواند به ترکیب اصلی استقلال برسد یا باز هم قرار است بازی‌ها را از روی نیمکت تماشا کند.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : پارس فوتبال