پاشازاده: ابتدایی‌ترین امکانات را نداریم/ متاسفم که امتیازات تقسیم شد - اخبار جدید

پاشازاده: ابتدایی‌ترین امکانات را نداریم/ متاسفم که امتیازات تقسیم شد

پاشازاده: ابتدایی‌ترین امکانات را نداریم/ متاسفم که امتیازات تقسیم شد

به گزارش  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی پاشازاده، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در پایان بازی تیمش برابر تراکتور اظهار داشت: بازی خوب و جذابی بود، اما حیف که امتیازات تقسیم شد، زیرا این نتیجه به درد هیچ یک از ۲ تیم نمی‌خورد. تمام داشته و دارایی من همین بود. تلاش کردیم کار‌هایی که در تمرین انجام داده بودیم را در زمین پیاده کنیم و اگر ۳۰ درصد توانایی خود در تمرینات را در بازی اجرا می‌کردیم، شرایط متفاوتی رقم می‌خورد. با این حال در طول بازی فرصتی به تراکتور ندادیم.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر گفت: تیم بزرگی مانند تراکتور با این همه ستاره واقعا قابل احترام است. آن‌ها عملکرد خوبی داشتند، اما ما تمام راه‌ها را بستیم و موقعیت‌هایی داشتیم که گل کردن آن‌ها دست من نبود. غیر از مشکلات خارج از زمین که البته نمی‌خواهم با بیان آن‌ها مظلوم‌نمایی کنم، مشکلات دیگری هم داریم.

پاشازاده در ادامه گفت: خیلی بد است که من بخواهم برخی صحبت‌ها را مطرح کنم. ما برخی از امکانات اولیه مانند یک چسب در رختکن نداریم، اما با تمام توانایی خود و مردانه ایستاده ایم. در اواخر بازی ۲ بازیکن زیر ۲۳ سال را به زمین فرستادم، زیرا بازیکن دیگری نداریم. نمی‌خواهم راجع به حاشیه‌هایی که دیگران برای ما می‌سازند صحبت کنم. با بازیکنان جوانی که داشتیم مردانه بازی کردیم. شاید مالکیت توپ تراکتور بیشتر از ما بود، اما با همین بازیکنان جوان توانستیم موقعیت‌های خوبی ایجاد کنیم. واقعا متاسفم که امتیازات تقسیم شد. از همین حالا خودمان را برای بازی هفته بعد آماده می‌کنیم.

پاشازاده در پاسخ به این سوال که آیا فصل بعدی هم در شاهین شهرداری می‌ماند یا خیر عنوان کرد: این موضوع دست من نیست و مسئولان باشگاه باید درباره آن تصمیم‌گیری کنند. من نمی‌توانم به مسئولان باشگاه بگویم که بیاید با من قرارداد امضا کنید. همه کار من را دیده اند و سابقه ام نیز مشخص است. همه می‌گویند کاش پاشازاده نیم فصل به شاهین شهرداری می‌آمد، اما این صحبت‌ها فایده‌ای ندارد و دردی از ما دوا نمی‌کند. تا به من پیشنهادی ندهند نمی‌توانم حرفی بزنم. من آماده کار هستم و عشقم این است که چند بازیکن جوان را آماده کنم و به زمین بفرستم. ما کار خودمان را در زمین انجام می‌دهیم. بهتر است برخی صحبت‌ها را مطرح نکنم، زیرا ممکن است حاشیه‌های دیگری ایجاد شود.


بیشتر بخوانید:

  • مربی تیم فوتبال تراکتور: نتیجه تساوی برابر شاهین بوشهر عادلانه بود/ ما به کسب سهمیه آسیایی امیدوار هستیم

انتهای پیام/ 

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : باشگاه خبرنگاران