ماجرای فرهاد سعادتمند ؛ قسم روباه را باور کنیم یا دم خروس ؟

ماجرای فرهاد سعادتمند ؛ قسم روباه را باور کنیم یا دم خروس ؟

افتخارات استقلال در جام حذفی

مدیرعامل استقلال که سخت برایش سوال بود که «فرهاد مجیدی به چه کسی لیست داده است؟» کمتر از یک ماه پیش اعلام کرده بود مذاکره با بازیکنان مدنظر کادر فنی را آغاز کرده است!

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

اساساً تناقض در ادعاهای مدیران فوتبال ایران اتفاق عجیب و جدیدی نیست و تقریباً همه علاقمندان فوتبال به تضادهای رفتاری و کرداری مدیران عادت کرده‌اند. از ماجرای جدایی برانکو و ادعاهای کذب مدیران پرسپولیس بگیر تا ماجراهای کالدرون و استراماچونی و این اواخر ویلموتس. نمونه آخر از سریال ادعاهای متضاد مدیران فوتبال ایران هم مختص به احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال است که در تارخ ۱۴ مرداد همین امسال (۲۶ روز پیش!) در مصاحبه با برنامه رادیویی «تهران ورزشی» صراحتاً گفت:

ما اسامی نفراتی که مدنظر کادر فنی هستند را گرفته و مذاکرات‌مان را شروع کرده‌ایم و در هفته آینده همه را به نظر هواداران می‌رسانیم.

این درحالیست که سعادتمند در تاریخ ۷ شهریور در برنامه «ورزش و مردم» برخلاف مصاحبه قبلی خود گفت: مجیدی گفته یک ماه است فهرست داده است؟ دو ماه و نیم است زبان من مو در آورده که فهرست بازیکنان را به من بدهید! ما با چند بازیکن مطرح ایران مذاکره کرده‌ایم. فرهاد مجیدی به چه کسی لیست داده است؟

حالا هواداران استقلال مانده اند در آستانه فینال جام حذفی و مسابقات حساس آسیایی و لیگ نفسگیر بیستم، لیست فرهاد مجیدی را باور کنند یا زبان مو درآورده جناب مدیرعامل را؟!

چه بسا مذاکره با استراماچونی هم از آن دست مواردی باشد که ۲۶ روز دیگر زوایای جدیدی از حقایق آن آشکار شود!

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : پارس فوتبال