قانون علیه بازگشت آندره‌آ استراماچونی به استقلال - اخبار جدید

قانون علیه بازگشت آندره‌آ استراماچونی به استقلال

قانون علیه بازگشت آندره‌آ استراماچونی به استقلال

محمد حسین کنعانی زادگان

وعده جذاب کنعانی زادگان : یک قهرمانی در آسیا به هواداران پرسپولیس بدهکاریم + سند

پس از پیروزی ارزشمند شب گذشته پرسپولیس مقابل التعاون عربستان با گل سه امتیازی شجاع خلیل زاده ، حالا دوباره امیدهای هواداران پرسپولیس برای صعود از گروه و راهیابی به مرحله بعدی این دوره از لیگ قهرمانان آسیا زنده شده است .


محمد حسین کنعانی زادگان ، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس اما در وعده ای جذاب به هواداران پرسپولیس گفت: همه سعی مان را می کنیم که دل هواداران را شاد کنیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم. یک قهرمانی آسیا به هواداران بدهکاریم.

پرسپولیس

شجاع خلیل زاده در نقش مهدی ترابی ؛ امید های پرسپولیس برای صعود زنده شد + سند

شجاع خلیل زاده در نقش مهدی ترابی ظاهر شد و با گل سه امتیازی اش مقابل التعاون کار را برای پرسپولیس در آورد تا بدین وسیله امید های این تیم برای صعود به مرحله بعدی همچنان زنده بماند.

رادوشویچ

سنگ تمام رادوشویچ برای ” حامد لک ” در آستانه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا + سند

بوژیدار رادوشویچ دروازه بان پرسپولیس در آستانه دیدار با التعاون عربستان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مصاحبه ای گفت: شرایط پرسپولیس خوب است و خودم هم آماده هستم و فکر می کنم پرسپولیس از گروه خود صعود می کند و به مرحله بعدی رقابت ها راه خواهیم یافت.


وی هم چنین درباره حامد لک نیز گفت: حامد دروازه بان خوبی است و روابط خوبی با هم داریم.

پرسپولیس

اولین تصاویر از ورزشگاه مسابقه پرسپولیس – التعاون ؛ گل محمدی و نوراللهی بهت زده از ورزشگاه ” اجوکیشن “

بازدید سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به همراه احمد نوراللهی از استادیوم «شهر آموزش» ورزشگاه محل برگزاری دیدار پرسپولیس و التعاون را ببینید.

پرسپولیسی ها شاکی از میزبانی قطر ؛ در آستانه بازی با نماینده عربستان رخ داد + سند

افشین پیروانی ، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: لیگ قهرمانان نوعی آزمایش برای جام جهانی ۲۰۲۲ است و قطر باید در زمینه میزبانی بهتر عمل می کرد.

علیرضا حقیقت

آخرین خبر از وضعیت مصدومان پرسپولیس برای بازی با التعاون ؛ پزشک سرخ پوشان خبر داد + سند

علیرضا حقیقت ، پزشک تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد : مصدومیت مهدی عبدی و کمال کامیابی نیا برطرف شده است . کامیابی‌نیا دچار کشیدگی همسترینگ پا شده بود و از چهار روز پیش به تمرینات گروهی اضافه شده است و در کنار آن با تیم پزشکی هم کار می‌کند. سعی ما بر این است که با توجه به کمبود وقت، به صورت موازی کارهای پزشکی و تمرینی کامیابی‌نیا را پیش ببریم.

یحیی گل محمدی

الگوبرداری گل محمدی از برانکو برای موفقیت در آسیا + سند

یحیی گل محمدی ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار گفت: تیمی که توانست چهارده نفره تا فینال رقابت های لیگ قهرمانان آسیا برود الگوی ماست، ما هم می توانیم برویم. امید زیادی داریم. ان شاءالله که با تمام قدرت و توانمان می رویم برای شاد کردن دل هواداران.

حمید مطهری

مشکلات عجیب پرسپولیس در قطر در آستانه دیدار حساس با التعاون عربستان + سند

حمید مطهری ، مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک سری ضعف ها هم وجود دارد. از زمانی که وارد دوحه شدیم مشکلاتی وجود داشته است . حضور شش تیم در یک هتل، این مقداری کار را سخت می کند.

بشار رسن

وعده جذاب بشار رسن به هواداران پرسپولیس درباره نتایج آسیایی + سند

بشار رسن ، ستاره عراقی پرسپولیس گفت: انشالله هدف ما صعود از گروه است. هر بازی برای ما یک فینال است. با امید به خدا دوباره به فینال آسیا می رویم مثل دو سال پیش.

برانکو ایوانکوویچ

خبرهای خوش از پرونده برانکو برای هواداران پرسپولیس ؛ از تامین طلب پروفسور تا نبود مشکل برای بازیکنان جدید + سند

باشگاه پرسپولیس در مذاکرات جدید با برانکو ایوانکوویچ، بار دیگر از این مربی درخواست فرصت ۱۰روزه برای پرداخت مطالباتش را کرده‌ است.


باشگاه پرسپولیس طبق اعلام ‌مدیرانش ( همانطور که در ویدیو این خبر می توانید ببینید ) توانسته تا منابع مالی جدیدی را برای پرداخت  باقی‌مانده مطالبات حدود ۷۸۰هزاردلاری برانکو تامین‌ نماید  ، اما برای این کار همانطور که اواخر هفته پیش اعلام شد ، بار دیگر فرصت یک هفته تا ۱۰ روزه‌‌ای را از سرمربی کروات خواسته است.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : پارس فوتبال