پرسپولیس در جذاب‌ترین گروه لیگ قهرمانان - اخبار جدید

پرسپولیس در جذاب‌ترین گروه لیگ قهرمانان

پرسپولیس در جذاب‌ترین گروه لیگ قهرمانان

به گزارش مشرق، «محسن خلیلی» با اشاره به شکست سرخپوشان برابر الدحیل در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پرسپولیس بازی خوبی را به نمایش گذاشت و با وجود خستگی در بین بازیکنان اجازه ندادند تا تیم خوب و متمول الدحیل بتواند خطری را روی دروازه پرسپولیس ایجاد کند. از طرفی  بازیکنان توانستند روی دروازه الدحیل موقعیت‌هایی را ایجاد کنند اما حریف خوش‌شانس بود که این موقعیت‌ها به گل تبدیل نشد.

وی افزود: پرسپولیس در این مسابقات تیم خوب و قابل احترامی نشان داده و ثابت کرده که به هیچ تیمی به راحتی امتیاز نخواهد داد. تنها بازیکنان باید در زدن ضربات آخر کمی دقت داشته باشند تا بتوانیم در هر مسابقه با بهترین نتیجه زمین را ترک کنیم.

بیشتر بخوانید:

قطری‌ها لابی می‌کنند و دست ما هم به جایی نمی‌رسد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: البته در دیدار با الدحیل مشخص بود که اگر حریف گل بزنند کامل به دفاع خواهد رفت و این موضوع به شدت کیفیت بازی  را پایین آورد.

وی با اشاره به بخشش «مهدی بن‌عطیه» در آستانه دیدار با پرسپولیس تصریح کرد: این موضوع جزء عجیب‌ترین اتفاقاتی بود که شاهد بودیم اما در  شرایط کنونی باید کاملاً انتظار چنین اتفاقاتی را داشته باشیم. در طول بازی عملکرد داور بازی را هم که دیدید که روی یک صحنه مشکوک برای حریف پنالتی اعلام کرد.  با این حال به بازیکنان و کادر فنی خسته نباشید می‌گویم که تا آخرین دقیقه جنگیدند و عملکرد خوبی را ارائه دادند.

خلیلی در مورد شانس صعود پرسپولیس هم گفت: پیش از آغاز مسابقات شاید همه از تیم‌های پرسپولیس و الدحیل به عنوان تیم‌های صعود کننده یاد می کردند اما این گروه را می‌توان جذابترین گروه ایرانی دانست چرا که در فاصله یک هفته مانده به پایان مسابقات مرحله گروهی تمام تیم‌ها شانس صعود دارند با این حال امیدوارم پرسپولیس بتواند در دیدار آخر هم الشارجه را شکست دهد و به عنوان تیم صدرنشین به مرحله بعد صعود کند.

تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته در دیدار با الدحیل قطر متحمل شکست یک بر صفر شد.

منبع: ایرنا
این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : مشرق نیوز