پراید 6 میلیون تومان گران شد | یکشنبه 27 مهر

پراید 6 میلیون تومان گران شد | یکشنبه 27 مهر

پراید در هفته گذشته رشد چشمگیری داشت . سایپا با طرح جدید فروش فوق العاده خود تا حدی قیمت ها در بازار را کنترل کرد . پراید نیز از این قاعده مستثنی نبود . قیمت پراید در روز گذشته ارامش نسبی همراه بوده است . قیمت انواع پراید را در ادامه مشاهده می کنید . 

 

 


خبرداغلورفتن فیلم رقص نفیسه روشن در شب عروسی اش جنجال به پا کرد + عکس

 


 

 

قیمت انواع پراید در بازار چقدر شده است؟ آیا روند صعودی قیمت انواع مدل‌های پراید متوقف شده است؟

 

 

 

پراید ۱۱۱ SE از ۱۵ مهر تاکنون با افزایشی در حدود شش میلیون تومان روبه‌رو شده است. هم‌اکنون پراید ۱۱۱ SE در بازار ۱۴۳ میلیون تومان قیمت دارد.

 

 

936b9b64-2ad3-4fb1-868e-9bfe31b57169

 

 

همچنین پراید ۱۳۱ SE نیز در بازار با رشد سه میلیون تومان مواجه شده؛ به طوری که در حال حاضر با قیمت ۱۲۳ میلیون تومان به فروش می‌رود.

 

در این میان، قیمت پراید ۱۳۲ SE هم در طی ۱۰ روز گذشته از ۱۲۳ میلیون تومان به ۱۲۶ میلیون تومان تغییر کرده است؛ این یعنی افزایش سه میلیون تومانی این خودرو.

 

آن طور که خبرآنلاین روایت کرده، در بازار خودرو در حال حاضر پراید ۱۵۱ SE با قیمت ۱۲۳ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است؛ این در حالی است که ۱۵ مهر ماه ۱۲۱ میلیون تومان قیمت داشت. این خودرو در طول این مدت ۲ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.

 

پراید ۱۵۱ پلاس هم رشد ۴ میلیون تومانی قیمت را در ۱۰ روز گذشته تجربه کرده است. این خودرو هم‌اکنون در بازار ۱۳۸ میلیون تومان قیمت دارد.

 

 

منبع : اقتصاد انلاین 

 

 

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : رصد اقتصادی