پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات بانک سپه (مهر اقتصاد) vas.mebank.ir

ورود به سامانه پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات بانک سپه (مهر اقتصاد)

پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات بانک مهر اقتصاد vas.mebank.ir


با توجه به اعتراضات زیاد کاربران و مشتریان عزیز بانک مهر اقتصاد جهت راهنمایی های بیشتر برای شما اطلاعیه یکی از کارمندان بانک سپه در زیر قرار گرفته :

سلام. من کارمند بانک سپه هستم. متاسفانه در زمینه ارتقا سیستم های بانکی به درستی عمل نشده و قبل از اصلاح زیر ساختار و ساختار اصلی بانک این عملیات ادغام صورت گرفته که بار اصلی فشار این عمل به دوش کارمندان بانک سپه قدیم‌ افتاده.
جهت پرداخت اقساط تسهیلات در حال حاضر راحت ترین راه مراجعه به یکی از شعب بانک های ادغامی ( ترجیحا شعب سپه قدیم یا مهر اقتصاد قدیم) می باشد و با در دست داشتن شماره تسهیلات و کارت بانکی یکی از بانک‌های ادغامی نسبت به پرداخت اقساط از داخل شعبه اقدام کنید. لازم به ذکر که برداشت از کارت سایر بانک‌ها با دشواری همراه و حداکثر مبلغ قابل برداشت ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال بنابراین قبل از مراجعه مبلغ قسط به یکی از کالاهای بانک های ادغامی کارت به کارت کنید و بعد مراجعه کنید تا معطل نشید.


برای آموزش چگونگی پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات بانک مهر اقتصاد به مراحل زیر توجه کنید.

گام اول پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات بانک مهر اقتصاد

ابتدا برای کارت عضو شتاب خود از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانک صادر کننده کارت رمز دوم دریافت کنید.

گام دوم پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات بانک مهر اقتصاد

وارد سایت بانک مهر اقتصاد به آدرس mebank.ir شده و از طریق لینک پرداخت قسط شتابی وارد سامانه پرداخت اقساط از طریق کارت‌های عضو شتاب شوید. (دقت داشته باشید که در روزهای اول ماه با توجه به ترافیک بالای سایت، ممکن است سایت پرداخت اقساط بانک مهر اقتصاد به سختی بالا بیاید. به همین خاطر در صورت مواجه با مشکل در بالا آمدن سایت، در یک ساعت کم ترافیک‌تر دوباره تلاش کنید.)

گام سوم پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات بانک مهر اقتصاد

در این مرحله شما باید به ترتیب شماره تسهیلات یا همان شماره وام، ایمیل در صورت تمایل، نام و نام خانوادگی و شماره همراه خود را به طور کامل وارد نمایید و سپس دکمه ادامه را انتخاب نمایید.

شماره وام / تسهیلات خود را می توانید در صفحه اول دفترچه قسط خود مشاهده نمایید.

گام چهارم پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات بانک مهر اقتصاد

حالا سامانه با توجه به اطلاعاتی که شما وارد نموده اید مشخصات وام / تسهیلات گیرنده را به شما نمایش می‌دهد. اطلاعات شما در قسمت پایین صفحه به نمایش در می‌آید.

اطلاعات نمایش داده شده را با دفترچه اقساط مطابقت دهید و در صورتی که اطلاعات درست بود مبلغ مورد نظر را وارد نمایید و دکمه پرداخت را انتخاب کنید. در غیر اینصورت جهت اصلاح اطلاعات دکمه اصلاح اطلاعات را انتخاب کنید.

جهت دریافت پشتیبانی به نکات ذیل توجه فرمایید

چنانچه پیام‌هایی نظیر «کارت نامعتبر است»، «رمز اشتباه است» و یا «موجودی کافی نیست» را دریافت نمودید، به بانک صادر کننده کارت مراجعه کنید.

اگر وجه از حساب شما کسر شد ولی کد رهگیری برایتان ارسال نشد وجه پرداختی حداکثر تا ۲۴ ساعت آینده به حساب شما برگشت داده می شود همچنین جهت پیگیری می توانید با شماره ۰۲۱۲۷۳۱۲۷۳۱ تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی فنی (مرکز تماس مهر): ۰۲۱۸۹۸۹

پشتیبانی کسر اقساط: ۰۲۱۸۹۸۹

نکات مهم درباره پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات بانک مهر اقتصاد

  • در صورتی که اطلاعات نمایش داده شده نادرست بود دکمه برگشت را انتخاب نمایید.
  • شما می توانید برای پرداخت اقساط خود از چندین کارت استفاده نمایید ولی باید جمع همه پرداختی شما برابر مبلغ قابل پرداخت باشد. (بطور مثال فردی که مبلغ قسط او ۱.۶۰۰.۰۰۰ ریال است می توان یکبار مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال را از یک کارت و مبلغ ۶۰۰.۰۰۰ ریال را از کارت دیگری پرداخت نماید.)
  • مبالغ پرداخت شده از بدهی شما کسر می شود و تعداد پرداخت ها به منزله کسر تعداد اقساط نیست. بطور مثال شخصی که مبلغ قسط او ۱.۶۰۰.۰۰۰ ریال است چنانچه تنها در یک مرحله مبلغ ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال پرداخت نماید و مبلغ ۶۰۰.۰۰۰ ریال از این قسط تا زمان پرداخت بعدی در بدهی ایشان می ماند.
  • شما می توانید برای دریافت کد رهگیری آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.

گام پنجم پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات بانک مهر اقتصاد

در این مرحله سامانه شما را به درگاه بانک ملت جهت پرداخت وجه هدایت می نماید. اطلاعات درخواست شده را به دقت وارد نمایید و دکمه پرداخت را انتخاب کنید.

نکته : لطفا قبل از کامل نمودن اطلاعات به مبلغ و نام صاحب حساب دقت نمایید.

 گام ششم پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات بانک مهر اقتصاد

در مرحله آخر شما به سامانه بازخوهید گشت و اطلاعات پرداخت نمایش داده خواهد شد.

مبالغ پرداختی پس از یک روز کاری از بدهی شما کسر خواهد شد و شما می توانید از طریق اینترنت بانک صورت حساب وام / تسهیلات خود را مشاهده نمایید.

در صورت هرگونه مشکل در خصوص پرداخت اینترنتی اقساط تسهیلات بانک مهر اقتصاد می‌توانید به یکی از شیوه‌های زیر با این بانک تماس بگیرید.

3.5/5 - (47 امتیاز)
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : محمد جواد

1 نظر ارسال شده
  1. احمد ننه گفت:

    با این مشکلاتی که برای پرداخت اقساط پیش اومده آیا جریمه دیر کرد به وام ها تعلق میگیره؟