سامانه شمس بانک صادرات shams.bsi.ir

سامانه شمس بانک صادرات shams.bsi.ir

شعبه مجازی بانک صادرات ایران با عنوان «شمس»، ١٥شهریور همزمان با شصت‌ونهمین سال آغاز فعالیت این بانک، راه‌اندازی و امکان ارائه چهار خدمت جدید بانکی به مشتریان فراهم می‌شود.

سامانه پیشخوان مجازی خدمات الکترونیکی بانک صادرات ایران، با ارائه خدمات پرکاربرد بانکی راه‌اندازی شده که این خدمات به صورت غیرحضوری، به مشتریان ارائه می‌شود.

«درخواست اینترنتی تسهیلات و تعهدات»، «افتتاح حساب»، «دریافت دسته‌چک»، «رفع سوءاثر از چک برگشتی»، «فعال‌سازی خدمات بانکداری الکترونیکی»، «دریافت صورتحساب اینترنتی» و «ثبت‌نام در سامانه درخواست تعویق اقساط تسهیلات»، از جمله خدماتی هستند که از طریق این سامانه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

مشتریان برای ورود به این سامانه می‌توانند از طریق نشانی اینترنتی https://shams.bsi.ir به سامانه شمس (شعبه مجازی سپهر) متصل شده و خدمات بانکی خود را به صورت مجازی و با امنیت و آسودگی خاطر دریافت کنند.

همچنین در مراسمی که به منظور آغاز شصت و نهمین سال فعالیت بانک صادرات ایران برگزار می‌شود، از چهار طرح نوین اعتباری در بانک صادرات ایران رونمایی خواهد شد.

طرح طراوت «مسکن» از جمله این طرح‌ها است که با هدف تسهیل و کاهش هزینه ساخت واحدهای مسکونی از طریق گشایش اعتبارات اسنادی ریالی و امکان خرید اقساطی مصالح ساختمانی برای سازندگان کمتر از ٢٠ واحد، رونمایی خواهد شد.

طرح طراوت توسعه نیز از دیگر محصولات نوین بانکی است که با استفاده از اعتبارات اسنادی ریالی مدت‌دار ١٢ تا ١٨ ماهه، برای کمک به ایجاد و اجرای طرح‌های توسعه‌ای واحدهای تولیدی و شرکت‌ها از طریق نوسازی و جایگزینی ماشین‌آلات و تأسیسات عرضه می‌شود.

طرح «تسهیلات بدون واریز قسط» طرح جدید دیگر بانک صادرات ایران است که بر اساس آن، دارندگان و افتتاح کنندگان سپرده بلندمدت نزد شعب این بانک می‌توانند از تسهیلات بدون واریز اقساط در قالب مرابحه خرد به میزان حداکثر ٥٠ درصد موجودی و تا سقف دو میلیارد ریال استفاده کنند. این تسهیلات بدون ضامن و ظرف مدت ٤٨ ساعت قابل پرداخت است.

طرح «اعتبار در حساب جاری» چهارمین طرح نوین بانک صادرات ایران است که در آستانه ورود به شصت و نهمین سال فعالیت از آن رونمایی خواهد شد. بر اساس این طرح، که برای تأمین نیازهای مالی کوتاه‌مدت مشتریان در صورت کافی نبودن موجودی حساب به منظور پرداخت وجه چک‌های صادره کاربرد دارد، تولید کنندگان و فروشندگان چنانچه کالا یا مواد اولیه را به صورت نسیه بفروشند و چک‌های حاصل از فروش را نزد شعب این بانک تودیع کنند، در صورتی‌که در سررسید چک‌های صادره خود حساب آنها موجودی نداشته باشد از محل خرید دین و تنزیل چک‌های واگذاری آنها تأمین اعتبار انجام و وجه چک آنها تأمین می‌شود.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : محمد جواد

16 نظر ارسال شده
 1. میلاد گفت:

  واسه افتتاح حساب وارد سایت شدم فرم و پرکردم ولی بخش اقامت ارور میده یعنی نمیتونم فرم پر کنم کلا افتتاح حساب الکیه

 2. حسین گفت:

  برای پرکردن فرم قسمت وضعیت اقامت را نمیشه پر کرد گزینه ای نداره ارور میده

 3. عباس گفت:

  سلام با عرض ادب . چطور اس ام اس بانک رو فعال کنم

 4. عباس علوی گفت:

  سلام من مهاجر هستم چطوری میشه وارد این
  سایت بشم…

 5. احسان گفت:

  سلام چرا وقتی رمز عبور رو میزنی وارد نمیشه

 6. حسین گفت:

  بادرود فراوان
  برای ورود به سامانه به عنوان عضو جدید بعد از وارد کردن کد ملی تلفن و کد امنیتی خطای (برقراری ارتباط با سرور مقدور نمیباشد ) میدهد لطفا راهنمایی کنید چه باید کرد

 7. افشین گفت:

  واقعاکه ملتومسخره کردین این چه سایتی ازصبح تاحالامیخوام واردبشم کدامنیتی رومیزنی کدعبورنمیاد فقط مردموعلاف میکنین

 8. Drya گفت:

  سلام من دیروز توی سامانه شمس خواستم حساب افتتاح کنم،همه ی کاراشم کردم مبلغ افتتاحم از حسابم کسر شد ولی بعد پیام اومد فرمت شهاب صحیح نیست دوباره روی گزینه ارسال زدم بازم همین پیام میاد مبلغم کسر شد حسابم برام باز نشد رفتم بانکم گف به ما مربوط نیس چیکار باید بکنیم این سامانه چرا گزینه پیگیری و پشتیبانی نداره

 9. مبینا محبی گفت:

  درخواست افتتاح حساب

 10. محمود گفت:

  سلام من یه هفته پیش افتتاح حساب انجام دادم پول ازحسابم کم شد به پیام اومد کدشهاب صحیح نیس رفتم حضوری شعبه دوباره افتتاح حساب انجام دادم ولی پولی که ازطریق سامانه ازم کم شدالان روهواست ..نیومده حساب جدیدم..الان بایدچیکارکنم؟

 11. برات. جلیلی گفت:

  سلام من چندی سال حقوق بگیر بانک صادرات هستم میخواستند پول پیامت کم کنند توی حساب پول نداشتم پی امم منو قطع کردند خواهشمند است دستور بفرمائید وصل شود شماره حساب329261242000 بانگ صادرات یاغچی اباد شعبه ۲۹۲۳ مریض هستم نتوانستم بیام بانک قبلا فرم پر کردم و همیشه پی امم می آمد
  متشکر