آیفون و آیپد از دسته XboX Series X پشتیبانی خواهند کرد

آیفون و آیپد از دسته XboX Series X پشتیبانی خواهند کرد

جدیدترین و بهترین مدل های آیفون و آیپد قابلیت گیم پلی رده بالای موبایل را دارند، اما احتمالاً نمی خواهید خود را محدود به کنترل های صفحه لمسی کنید. اگر اینطور است، خبر خوب اینکه آیفون و آیپد از دسته XboX Series X پشتیبانی خواهند کرد.

دسته XboX Series X

تعدادی دسته بلوتوث شخص ثالث با پشتیبانی از iOS و iPadOS در دسترس هستند، اما اگر از قبل یک کنسول بازی دارید، این احتمال وجود دارد که بتوانید از کنترلر کنسول با دستگاه های تلفن همراه اپل استفاده کنید. Xbox Series X و Series S در حال حاضر یک استثنا هستند.

کنسول های Xbox Series X و Series S که به تازگی منتشر شده اند دارای یک کنترلر به روز شده هستند، کنسولی که در حال حاضر با دستگاه های تلفن همراه اپل کار نمی کند.

اگر می خواهید iPad خود را به کار بگیرید تا مدتی را با استفاده از یک کنترلر در دنیای مایکروسافت خود سپری کنید، باید از کنترل کننده بی سیم Xbox مدل 1708 ، کنترل کننده بی سیم Xbox Elite سری ۲ یا کنترل کننده تطبیقی ​​Xbox استفاده کنید.

آیفون های اپل از کنترلر DualShock 4 پلی استیشن ۴ پشتیبانی می کنند، به علاوه بازار وسیعی از کنترل کننده های بلوتوث MFi در دسترس است – هرچند برخی از آنها توانایی کمتری نسبت به دیگران دارند.

سند پشتیبانی در وب سایت اپل که جزئیات نحوه جفت کردن دسته با دستگاه های آن را ذکر می کند، یادداشت جدیدی را شامل می شود:

مایکروسافت و اپل در تلاشند تا در به روزرسانی آینده سازگاری کنترلر Xbox Series X را به مشتریان ارائه دهند.

این سند زمانی را بیان نمی کند که اپل انتظار دارد پشتیبانی را اضافه کند، اما به نظر می رسد صاحبان آیپد و آیفون مجبور نیستند برای رسیدن به روزرسانی خیلی منتظر بمانند.

مشخصات ایکس باکس سری ایکس رسما اعلام شد

پس از این پشتیبانی، دارندگان کنسول Xbox Series X و Series S می توانند کنترلرها را با دستگاه های تلفن همراه اپل با استفاده از بلوتوث جفت کنند.

نظر شما درباره این ویژگی چیست؟ برای شما مفید خواهد بود؟

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : ترنجی