حزب کار برای ورود به انتخابات منتظر نظر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است

حزب کار برای ورود به انتخابات منتظر نظر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است

سخنگوی حزب اسلامی کار گفت: بعد از مشخص شدن نظر نهایی شورای هماهنگی جبهه اصلاحات نظر خود برای انتخابات 1400 را اعلام می کنیم.

محمد نیشابوری در گفت و گو با ایسنا، در پاسخ به این پرسش که آخرین تحولات انتخاباتی در حزب اسلامی کار چیست، اظهار کرد: با توجه به اینکه حزب ما همراه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است؛ قطعا در دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستای پیش رو با این شورا کمال همکاری را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در این دوماه گذشته شورا هماهنگی برنامه ها و راهبردهای کلان جبهه اصلاحات را بررسی کرد و امیدواریم تا اواخر آذر ماه به جمع بندی نهایی برسد. تا استراتژی و راهبردهای بررسی شده از این مجموعه تایید نهایی  و اعلام نشود، حزب ما به شکل رسمی وارد اتخابات نمی شود. 

این فعال سیاسی خاطر نشان کرد: البته شورای مرکزی و شورای سیاسی حزب اسلامی کار موضوع انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا  را در جلسات خود در دستور کار قرار داده است. امیدواریم شورای هماهنگی نتیجه نهایی را به همه احزاب عضو زودتر اعلام کند تا برنامه هایمان مشخص شود. ما نیز به عنوان حزب عضو نظراتمان را به این شورا  ابلاغ کرده ایم .

انتهای پیام

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
ماسک های پارچه ای طرح دار رخت نو با تخفیف ویژه
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : خبرگزاری ایسنا