محمد نادری در نقش علی کریمی ؛ یاغی پرسپولیس ستاره استقلال شد

محمد نادری در نقش علی کریمی ؛ یاغی پرسپولیس ستاره استقلال شد

خانه لیگ برتر استقلال محمد نادری در نقش علی کریمی ؛ یاغی پرسپولیس ستاره استقلال شد

محمد نادری در نقش علی کریمی ؛ یاغی پرسپولیس ستاره استقلال شد

نویسنده : Parsfootball News

تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ | ۲۱:۴۵

محمد نادری ؛ استقلال

بازیکن جدید استقلال در دومین دیداری که برای این تیم به میدان رفت، عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشت.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

هر چند استقلال در دیدار مقابل پیکان نتوانست از سد دفاعی محکمی که مهدی تارتار و شاگردانش ساخته بودند، بگذرد ولی مدافع این تیم روز خوبی را سپری کرد.

محمد نادری که برای دومین بار با پیراهن استقلال به میدان رفت، در ابتدای فصل و پس از یک انتقال جنجالی از پرسپولیس راهی آبی های تهران شد و گمان می رفت او تا مدتی تحت فشار این انتقال باشد.

اما نادری که در دیدار با ماشین سازی نخستین حضور با پیراهن استقلال را تجربه کرد، روز خوبی داشت و امروز نیز در برابر پیکان درخشان ظاهر شد و عنوان بهترین بازیکن میدان را از آن خود کرد.

در روزی که انتظار می رفت خط هافبک استقلال بتواند برای مهاجمین تیمش موقعیت سازی کند، اما این محمد نادری بود که با ۲ پاس کلیدی، زمینه ساز گلزنی مهاجمین استقلال بود که آنها در این امر ناکام بودند.

مهمترین موقعیت بازی در دقیقه ۹۳ پس از پاس نادری با ضربه سر برای مطهری به دست آمد ولی این بازیکن در ۶ قدم حریف عجله کرد و با یک ضربه سر کم جان، توپ را به محمد دریس دروازه بان پیکان پاس داد.

در حالیکه در فصل گذشته علی کریمی هافبک تراز اول آبی ها به طور میانگین در هر دیدار حداقل یک پاس و یک موقعیت صد در صد گلزنی برای هم تیمی هایش می ساخت، در این بازی نادری در نقش کریمی ظاهر شد و با وجود موقعیت سازی خوب، هم تیمی هایش قدر این فرصت ها را ندانستند.

نادری در بازی با پیکان ۷۳ درصد پاس صحیح داد، ۵ عملکرد دفاعی موفق از خودش به ثبت رساند و یک بار نیز موفق به دریبل بازیکنان پیکان شد. در این بازی دو بار نیز خودروسازان بر روی نادری خطا کردند تا این بازیکن با کسب نمره ۷.۳ به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شود.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
ماسک های پارچه ای طرح دار رخت نو با تخفیف ویژه
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : پارس فوتبال