سرمایه‌گذاری در استرالیا، تصمیمی سخت اما درست!

سرمایه‌گذاری در استرالیا، تصمیمی سخت اما درست!

سرمایه‌گذاری در استرالیا، یکی از محبوب‌ترین را‌ه‌های کسب اقامت استرالیا است که از این طریق متقاضی می‌تواند همراه خانواده خود به استرالیا مهاجرت کند و مدت زمان صدور این ویزا کوتاه‌تر از باقی ویزاهاست.

اگر قصد دارید بقیه عمر خود را در کشور دیگری بگذرانید کشور پهناور استرالیا می‌تواند اولین گزینه شما باشد.

زیرا اقتصاد قوی استرالیا این کشور را به یکی از مقاصد محبوب دنیا تبدیل کرده است. در حالی‌که بسیاری از کشورهای تراز اول دنیا به واسطه کرونا به بحران اقتصادی دچار شده‌اند، استرالیا در این دوران نیز به واسطه اقتصاد پر‌قدرت خود آسیب چندانی ندیده است.

نرخ پایین بیکاری، میزان بالای رضایت‌مندی شهروندان استرالیایی و کیفیت خوب زندگی، حاکی از آن است که این کشور چند‌فرهنگی و مهاجر‌پذیر استاندارهای مناسبی برای داشتن یک آینده امن و باکیفیت را برای شهروندانش به ارمغان آورده است.

همه این عوامل سبب شده است که افراد بسته به اهداف زندگی و شرایط مالی‌شان شانس خود را برای اخذ اقامت این کشور امتحان کنند؛ که در این میان اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در استرالیا به دلایلی که بالا اشاره کردیم بسیار پر‌طرفدار است.

چرا استرالیا را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنم؟

سرمایه گذاری در استرالیا باعث می‌شود شما حمایت دولت این کشور را داشته باشید زیرا استرالیا به سرمایه ‌گذاران و کارآفرینان خود اهمیت فراوانی می‌دهد و همچنین این کشور دارای تعداد بسیار زیادی نیروی کار ماهر و تحصیل‌کرده است که می‌تواند به پیشرفت و ترقی کسب‌و‌کار شما کمک شایانی نماید.

بررسی شرایط اقتصادی این کشور حاکی از رشد اقتصادی مثبت طی سالیان متوالی است که به شما اطمینان می‌دهد که سرمایه‌گذاری در استرالیا انتخاب درستی است. همچنین سود سرمایه‌گذاری در استرالیا در صورت آشنایی با بازار خرید و فروش سهام، بدون شک می‌تواند زندگی شما را دگرگون نماید.

سود سرمایه‌گذاری در استرالیا چقدر است؟

سود سرمایه‌گذاری در این کشور بستگی به عملکرد گزینه‌هایی که برای سرمایه‌‌گذاری انتخاب می‌کنید دارد، زیرا تحت تأثیر طیف وسیعی از عوامل قرار می‌گیرد. اما به‌طور‌کلی، گزینه سرمایه‌گذاری با ریسک بالاتر در بازه زمانی طولانی مدت باید بازده بهتری نسبت به ریسک کم داشته باشد.

در ادامه چندین گزینه برای سرمایه‌گذاری در این کشور به شما معرفی خواهیم کرد و اگر بتوانید در این زمینه‌ها فعالیت کنید، می‌توانند سالانه 10 درصد بازده داشته باشند: سهام، طلا، املاک، سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت.

سود سرمایه‌گذاری در استرالیا در حوزه‌های املاک و همچنین اوراق قرضه بسیار زیاد است. این به این معنی نیست که اگر شما صاحب یک کسب‌و‌کار کوچک هستید دیگر جایی برای پیشرفت در استرالیا ندارید، برعکس شما هم می‌توانید سود سرمایه‌گذاری در استرالیا را دریافت کنید. شاید یکی از نکات مثبت مهاجرت به استرالیا این باشد که همین کسب‌و‌کارهای کوچک نیز سود دریافت می‌کنند و اینطور نیست که تنها صاحبین مشاغل بزرگ بتوانند دارایی‌های خود را افزایش دهند.

دلایل محبوبیت ویزای سرمایه‌گذاری استرالیا چیست؟

اگر بخواهیم دلایل عمده مهاجران را در انتخاب استرالیا برای سرمایه‌گذاری بگوییم به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

1. امکان اقامت چهار الی شش سال از طریق اخذ ویزای 188 استرالیا

2. عدم الزام نمره زبان انگلیسی

3. محدوده پایین سرمایه‌گذاری نسبت به دیگر ویزاهای سرمایه‌گذاری مشابه در سایر کشورها

4. امکان اخذ ویزای 188 استرالیا صرفا از طریق ارائه سوابق کسب‌و‌کار و سوابق مالی

5. امکان رفت‌و‌آمد به کشور استرالیا بدون محدودیت در زمان اقامت، امکان اشتغال و تحصیل برای دارندگان این نوع ویزا، امکان افتتاح انواع حساب‌های بانکی

6. بدون نیاز به انتقال سرمایه قبل از اخذ ویزای کارآفرینی

شما با سرمایه‌گذاری در استرالیا از طریق ویزای ۱۸۸ می‌توانید اقامت این کشور را برای 4 سال و سه ماه به دست آورید و زمانی که وارد خاک استرالیا شدید تا ۲ سال اول فرصت دارید سرمایه خود را به استرالیا انتقال دهید و بیزینس خود را آغاز کنید.

پس از  دو سال اگر شرایط ویزای ۱۸۸ را رعایت کرده باشید و بیزینس شما زیان‌ده نبوده باشد، می‌توانید برای اقامت دائم و ویزای ۸۸۸ اقدام کنید.

گروه وکلای مهاجرتی پاسارگاد با سابقه‌ای درخشان و نرخ موفقیت بسیار بالا در زمینه اخذ ویزای سرمایه‌گذاری و کارآفرینی استرالیا آماده ارائه خدمات مهاجرتی به شماست و می‌توانید همین حالا برای اولین مشاوره رایگان در زمینه ویزای سرمایه‌گذاری با ما در ارتباط باشید.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
ماسک های پارچه ای طرح دار رخت نو با تخفیف ویژه
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : تجارت نیوز