راهنمای کامل پیش خرید واحدهای پروژه H2 نیروی هوایی

راهنمای کامل پیش خرید واحدهای پروژه H2 نیروی هوایی

پروژه H2 نیروی هوایی در منطقه 22 یعنی چیتگر تهران و در پهنه C آن در حال ساخت می­باشد و تا سال 1401 کار ساخت آن تمام شده و به کسانی که واحدهایش را پیش خرید کرده­اند، تحویل داده می­شود. اینکه چه کسانی می­توانند این واحدها را پیش خرید کنند و نحوه پیش خرید آن به چه صورت است، موضوع این مقاله ما می­باشد.

امتیاز واحدهای پروژه H2 نهاجا به چه کسانی تعلق می­گیرد؟

پروژه H2 نیروی هوایی، توسط تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش در حال ساخت می­باشد و برای کارکنان این سازمان قابل خرید و پیش خرید است. آنها می توانند با مراجعه به دفاتر تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش، اقدام به دریافت امتیاز پیش خرید واحد کنند؛ به این معنا که برای شما، به عنوان کسی که از کارکنان نیروی هوایی ارتش نیستید، امکان پیش خرید این واحدها مستقیما وجود ندارد.

اما نگران نباشید؛ اگر یکی از کارکنان این سازمان، مالک امتیاز واحدی از این پروژه باشد و بخواهد امتیاز مالکیت خود را بفرووشد، شما می­توانید این امتیاز را از ایشان خریداری کنید. مالکیت این واحدها قابل انتقال به سایر افراد می­باشد و شما با خریداری امتیاز این واحدها می­توانید دفترچه مالکیت را به نام خودتان انتقال دهید. انتقال مالکیت فقط در دفتر تعاونی مسکن نهاجا قابل انجام است.

به همین دلیل بود که گفتم مستقیما امکان خرید این واحدها را ندارید. یعنی یکی از کارکنان نیروی هوایی ارتش باید واسطه شود بین شما و تعاونی مسکن نهاجا.

راهنمای کامل پیش خرید واحدهای پروژه H2 نیروی هوایی

شرایط پرداخت­ها در پروژه H2 چگونه است؟

پس از اینکه امتیاز مربوطه را خریداری کردید باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت به حساب تعاونی واریز کنید و پس از آن به صورت 3ماه یکبار مبلغی دیگر به عنوان قسط پرداخت کنید. اینکه مبلغ پیش پرداخت و اقساط ماهیانه چقدر است، کاملا بستگی به تورم و متراژ واحدی که انتخاب کردید، دارد. هرچه متراژ واحد شما بزرگتر باشد، مبلغ بیشتری را به عنوان پیش پرداخت و اقساط باید بپردازید.

راهنمای کامل پیش خرید واحدهای پروژه H2 نیروی هوایی

امکان انتخاب واحد و طبقه بستگی به اولویت بندی تعاونی دارد:

اینکه شما به عنوان امتیازدار این پروژه بتوانید طبقه و واحد خودتان را انتخاب کنید، بستگی به اولویت شما در تعاونی مسکن نهاجا دارد. این اولویت بندی بر اساس خوش حسابی شما در پرداخت اقساط انجام می­شود. اگر شما بتوانید هر بار سر موعد مقرر اقساط خودتان را پرداخت کنید نسبت به سایرین اولویت خواهید داشت و می­توانید طبقه واحد خودتان را انتخاب کنید.

در نظر بگیرید که پس از هربار واریزی، اولویت بندی تغییر می­کند؛ پس فکر نکنید با 2 یا 3 بار واریزی به موقع، برای همیشه در صدر جدول خوش حساب­ها قرار می­گیرید؛ به چشم یک رقابت به آن نگاه کنید و در نظر داشته باشید آخر این رقابت، اگر برنده شما باشید می­توانید بهترین طبقه را از هر نظر برای خودتان انتخاب کنید.

اولویت بندی­ها داخل سایت تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش برای همه اعضا قابل مشاهده است و شما می­توانید این جدول اولویت بندی را ببینید.

تعاونی مسکن نهاجا در پرداخت اقساط ممکن است به شما سخت بگیرد و کمی جدی به نظر بیاید ولی مطمئن باشید همانطور که در دریافت پول از شما سخت­گیر است در ساخت پروژه­ها نیز به همین میزان سخت­گیری را از خود نشان می­دهد تا شما به عنوان یک خریدار پس از اتمام پروژه و تحویل آن، کاملا رضایت داشته باشید و آپارتمان­تان از هر نظر استاندارد، شیک و مستحکم است.

در زمان پرداخت اقساط اگر 10 روز دیرکرد داشته باشید فقط با یک اخطار از جانب تعاونی مواجه می­شوید، اگر به اخطار توجه نکنید و دیرکرد شما به 20 روز برسد اخطار دوم را دریافت می­کنید و اگر باز هم توجهی نکنید در پایان روز 30 قرار داد به صورت کاملا یک طرفه لغو می­شود و نصف امتیاز شما به یکی دیگر از امتیاز داران می­رسد. چندان هم غیر منطقی و خشن نیست!!!

امکانات برج­های H2، شما را برای خرید امتیاز آن مجاب می­کند:

برج­های دوقلوی H2 دارای امکانات زیادی هستند که عبارتند از: سالن ورزشی، سالن اجتماعات، لابی و لابی من، 3 طبقه پارکینگ، خشکشویی، سرمایش و گرمایش به صورت چیلر، آنتن مرکزی، تراس، فضای سبز و موتورخانه مرکزی.

در نظر بگیرید واحدهای این پروژه هم مانند سایر پروژه­هایی که واحدهای خود را پیش فروش می­کنند، کابینت و کمد دیواری ندارند و رنگ و نقاشی نیز نشده­اند. تمامی این موارد بر عهده خریدار می­باشد.

چنانچه درباره این پروژه به راهنمایی نیاز دارید و می­خواهید اطلاعات بیشتری درباره پیش خرید واحدهای پروژه H2 بگیرید به سایت دیار 22 مراجعه کنید.

 

 

امتیاز دهید post
این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : محمد جواد