راه های افزایش فالوور فعال اینستاگرام - اخبار جدید

راه های افزایش فالوور فعال اینستاگرام

راه های افزایش فالوور فعال اینستاگرام

اینستاگرام از جمله شبکه‌های اجتماعی محبوب به شمار می‌رود که دیگر کمتر کسی پیدا می‌شود در آن فعالیت نداشته باشد و به جرأت می‌توان گفت به مناسب‌ترین شبکه‌ی ارتباطی میان مردم تبدیل شده و به راحتی امکان استفاده از ابزارها و قابلیت‌های آن برای تمامی افراد مهیا شده است. همانطور که می‌دانید همیشه بحث جذب فالوور نقل مجالس بوده و اگر سری به پیج‌های مختلف این برنامه کاربردی بزنید، خواهید دید که اکثر ادمین‌‌ها در پی افزایش فالوور پیج خود هستند که یکی از بهترین‌ روش‌ها خرید فالوور اینستاگرام است. البته فرقی نمی‌کند که پیج‌ها شخصی یا عمومی باشند، چرا که صاحبان آن بیشتر از هر روز خواهان افزایش فالوور هستند.

اما به واقع از چه روش‌هایی می‌توان برای بدست آوردن فالوور اینستاگرام استفاده کرد؟ ما در این مقاله قصد داریم در خصوص این موضوع مهم اطلاعات مناسبی را در اختیارتان قرار دهیم. همچنین هر یک از روش‌های جذب فالوور مانند خرید فالوور اینستاگرام را بررسی کرده و موارد با اهمیت آنها را بر خواهیم شمرد. لذا اگر دارای یک پیج هستید و قصد جذب کاربر دارید، حتماً تا انتها ما را همراهی کنید.

نقش فالوور واقعی در پیج

فالوورها همان کاربرانی هستند که با استفاده از یک پروفایل مختص به خود که شامل تصویر، بیو و یا پست است در این شبکه‌ی اجتماعی فعالیت ‌می‌کنند. حضور فالوور در پیج می‌تواند به رشد سریع صفحه‌های اینستاگرامی کمک کند. شاید از خودتان بپرسید که چگونه این امر محقق می‌شود که در جواب آن باید عرض کنیم که اینستاگرام دارای یک‌سری الگوریتم‌هایی است که تمامی پیج‌ها خصوصاً پیج‌های تازه تأسیس را به صورت جزئی بررسی می‌کند و اگر احساس کند که فالوورهای واقعی در پیجی تحرک کافی دارند (تحرک به معنای فعال بودن کاربرد در پیچ است که می‌تواند شامل لایک کردن، کامنت گذاشتن و یا به اشتراک قرار دادن پست‌ها و یا حتی مشاهده استوری باشد) امکان رشد و جذب فالوور بیشتر را برای پیج مورد نظر فراهم خواهد کرد.

پس می‌توان نتیجه گرفت که هر چه فالوورهای واقعی یک پیج بیشتر باشند و تحرکات خوبی در پیج از آنها به جا مانده باشد، می‌توان امیدوارم به افزایش فالوور در مدت زمان کوتاه بود. حال اجازه دهید روش‌های خرید فالوور اینستاگرام را بررسی کنیم که در بیشتر شدن فالوورها نقش اساسی خواهند داشت.

ظاهر جذاب یک پیج

یکی از اصولی‌ترین روش‌هایی که می‌تواند به جذب فالوور کمک کند، استفاده از یک پروفایل جذاب است. در واقع زمانی که پیجی را راه‌اندازی می‌کنید، باید در همان ابتدا از یک تصویر مناسب بهره ببرید. در کنار آن استفاده از یک بیو برای معرفی پیج الزامی به نظر می‌رسد. البته ناگفته نماند که حتی نام یک پیج هم می‌تواند در جذب فالوور اثرگذار باشد. اگر تمامی این موارد را به درستی در نظر گرفته‌اید کافی است ادامه‌ی این مطلب را دنبال کنید تا با دیگر روش‌های افزایش فالوور فعال اینستاگرام مانند خرید فالوور اینستاگرام  یا تبلیغ در اینستاگرام آشنا شوید.

انتشار پست‌های مناسب

در نظر گرفتن پست‌های جذاب می‌تواند فالوورها را به فعالیت در پیج وا دارد. این امر نیز سبب می‌شود تا نرخ مشارکت کاربران افزایش یابد و در نتیجه اینستاگرام در اقدامی پست‌های پیج‌تان را به افراد بیشتری نمایش خواهد داد. ضمناً پر واضح است که انتشار پست‌های فوق العاده، کاربران را ترغیب به اشتراک‌گذاری آنها خواهد کرد. به شما تضمین می‌دهیم که اگر این روش را به درستی و با حوصله‌ی تمام انجام دهید، حتی می‌توان انتشار پست‌های جذاب را در ردیف دیگر روش افزایش فالوور یعنی خرید فالوور اینستاگرام قرار داد.

همچنین ناگفته نماند زمانی که پست‌های جذاب‌تان بیشتر دیده ‌شود، اینستاگرام آن را در قسمت اکسپلور این برنامه نیز نمایش می‌دهد که در نتیجه می‌توان امیدوار به جذب فالوورهای بیشتر بود چرا که حتماً می‌دانید بخش ذره‌بین اینستاگرام از جمله قسمت‌های با ارزش اینستاگرام محسوب می‌شود که کاربران زیادی دارد.

تبلیغات موثر در اینستاگرام

تبلیغ در اینستاگرام از دیگر روش‌های جذب فالوور محسوب می‌شود که البته برای این منظور باید هزینه‌های هنگفتی را در نظر گرفت. بازدهی این روش با توجه به شکل و شمایل تبلیغ و پیجی که در آن اقدام به قرار دادن تبلیغ می‌کنید بستگی دارد. البته به طور کلی تبلیغات در اینستاگرام همیشه با موفقیت همراه نخواهد بود و برای از دست نرفتن سرمایه باید به خوبی بررسی کنید که در کدام پیج اقدام به تبلیغات می‌کنید. توصیه می‌کنیم که برای انجام دادن چنین کاری حتماً با بازاریابان و مشاوران حرفه‌ای مشورت بگیرید.

خرید فالوور اینستاگرام

اگر صاحب یک پیج اینستاگرام هستید، حتماً تا به حال در خصوص خرید فالوور چیزهایی شنیده‌‌اید اما به این دلیل که اطلاعات چندانی از آن نداشتید، هیچ‌گاه ریسک استفاده از آن را نیز نپذیرفته‌اید. خب! اجازه دهید ما بیشتر در این رابطه با شما صحبت کنیم. خرید فالوور می‌تواند به چند صورت انجام شود. در واقع فالوورهای فروشی انواع و اقسام دارند که از جمله می‌توان به فالوورهای ایرانی بدون ریزش یا واقعی و فالوورهای خارجی بدون ریزش و واقعی اشاره کرد. اما این‌گونه جذب فالوور چه سودی دارد؟

در نظر داشته باشید که یکی از اهداف خرید فالوور اینستاگرام این است که کاربران ترغیب به ماندن در پیج شوند. حتماً ضرب المثل عقلش به چشمش هست را شنیده‌اید. این موضوع در فضای مجازی بیداد می‌کند. خرید فالوور می‌تواند تعداد آنها را در یک بازه‌ی زمانی کوتاه افزایش دهد و در این صورت اگر کاربران تازه به پیج مراجعه کنند با مشاهده تعداد فالوور تشویق به فالوو کردن پیج می‌شوند که این موضوع در بلند مدت می‌تواند تأثیر بسزایی در جذب فالوور فعال داشته باشد. حال اجازه دهید کیفیت فالوورهای خریداری شده را در قالب خرید فالوور اینستاگرام بررسی کنیم:

  • فالوور ایرانی و خارجی بدون ریزش

ادمین‌های پیج باید بر اساس نیازهایشان دست به خرید فالوور زنند. در واقع شاید یک پیج فقط نیاز به فالوور ایرانی داشته باشد که کمترین ریزش را نیز داشته باشد. منظور از بدون ریزش بودن فالوورها این است که فالوورهای خریداری شده هیچ‌وقت پیج را آنفالو نمی‌کنند و همیشه ماندگار خواهند بود. دقت کنید که خرید فالوور اینستاگرام حال چه ایرانی و چه خارجی؛ برای پیج‌های تازه تأسیس از اهمیت بیشتری برخوردار است. البته در این زمینه نباید زیاده‌روی کرد چرا که اگر اینستاگرام متوجه این موضوع شود، ممکن است پیج را با جریمه روبرو کند.

از طرف دیگر اگر صاحب یک پیج به زبان خارجی هستید و یا حتی برای پیج‌های فارسی زبان‌تان نیاز به فالوورهای خارجی دارید، می‌توانید بر اساس نیاز اقدام کنید. گفتنی است که ارسال فالوور ایرانی و خارجی بدون ریزش بدون دریافت رمز از صاحبان پیج انجام می‌شود که امنیت کار را افزایش خواهد داد.

  • فالوور ایرانی و خارجی واقعی

نحوه دریافت فالوورهای واقعی با استفاده از ربات است و آن هم به این صورت است که ابتدا با ارسال رمز پیج به سایت ارسال کننده فالوور، مدیران مربوطه پیج را به ربات متصل کرده و تنظیمات بخصوصی را اعمال می‌کنند و طبق خواسته‌ی مشتری فالوورهای واقعی به پیج ارسال می‌شود. تأکید می‌کنیم که در این روش فالوورها همان کاربران اینستاگرام هستند و هیچ فرقی با زمانی که یک کاربر به دلخواه خود پیجی را فالوو می‌کند نخواهد داشت. این روش از خرید فالوور اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین روش‌های افزایش فالوور است که توصیه می‌کنیم حتماً آن را امتحان کنید تا در یک بازه‌ی زمانی کوتاه فالوورهای زیادی را بدست آورید.

خرید لایک اینستاگرام

در کنار خدمات خرید فالوور، چنانچه ادمین‌های یک پیج نیاز به دریافت لایک برای پست‌هایشان داشته باشند نیز می‌توانند به سایت‌های ارائه دهنده چنین خدماتی، مراجعه کنند. گفتنی است که تمامی مواردی که برای افزایش فالوور اینستاگرام به آن اشاره شد در مورد لایک نیز صدق می‌کند. در واقع اگر خواهان افزایش لایک هستید، می‌توانید با خرید لایک اینستاگرام شانس بیشتر شدن لایک توسط کاربران واقعی را افزایش دهید.

اما نکته‌ی مهم در خصوص خرید فالوور اینستاگرام و همچنین لایک این است که نباید تعداد لایک‌های خریداری شده بیش از اندازه باشد. در واقع برای تعیین تعداد لایک‌های مناسب کافی است که فالوورهای خود را بررسی کنید و حداقل 40 درصد از فالوورها را بعنوان تعداد لایک خریداری شده در نظر بگیرید. در این صورت اینستاگرام نیز به پیج‌تان حساسیت نشان نخواهد داد.

 

خرید فالوور از سایت اینستاگرام

اما دریافت خدمات متنوع اینستاگرام مانند خرید فالوور اینستاگرام یا حتی لایک باید از سایت‌های معتبر انجام شود چرا که ممکن است بعضی از سایت‌های ارائه دهنده‌ی چنین خدماتی کیفیت لازم را برای خدمات خود در نظر نگیرند. پیشنهاد ما استفاده از سایت اینستاگرام است؛ چرا که این سایت با دارا بودن نمونه کارهای قوی، چندین و چند سال است که به مشتریان خود سرویس می‌دهد.

از جمله خدماتی که در سایت اینستاگرام وجود دارد می‌توان به خرید لایک اینستاگرام، خرید پیج اینستاگرام، خرید بازدید اینستاگرام و از همه مهمتر خرید فالوور اینستاگرام اشاره کرد که هر کدام از موارد عنوان شده با بالاترین کیفیت ارائه می‌شوند. گفتنی است که چنانچه نیاز به چنین خدماتی داشتید، به سایت اینستاگرام به آدرس instagrm.ir مراجعه کنید و از بخش تماس با ما به منظور مشاوره گرفتن قبل از خرید بهره ببرید. ناگفته نماند که از جمله مزیت‌های بکارگیری از سایت اینستاگرام برای دریافت چنین خدماتی می‌توان به قیمت‌های کاملاً پایین آن اشاره کرد. به طور حتم با یک بار استفاده از این سایت مشتری دائم این سایت خواهید شد.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : محمد جواد