تسلیت رییس شورای شهر تهران به مردم افغانستان درپی حادثه تروریستی کابل

تسلیت رییس شورای شهر تهران به مردم افغانستان درپی حادثه تروریستی کابل

رییس شورای اسلامی شهر تهران شهادث بیش از ۵۰ نفر در حادثه تروریستی کابل را به مردم افغانستان تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی در ابتدای دویست و نود و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: در هفته اخیر شاهد یک فاجعه تروریستی در کابل و در نزدیکی مدرسه سید الشهدا بودیم که بیش از ۵۰ نفر شهید و ۱۵۰ نفر زخمی داشت. ضمن عرض تسلیت به براداران و خواهران افغانستانی، امیدواریم شاهد چنین عملیات و فاجعه تروریستی در بین مسلمانان نباشیم.

وی همچنین با اشاره به حضور خلیل ابادی، عضو شورای شهر تهران در جلسه شورا گفت: ابتدا از جناب آقای خلیل آبادی تشکر می‌کنم که در صحن حضور پیدا کردند و با سعه صدری که داشتند امروز شاهد حضور ایشان هستیم.

به گزارش ایسنا، حسن خلیل ابادی از حدود یک ماه پیش در جلسات شورای شهر تهران شرکت نکرد که رییس شورای شهر تهران علت آن را استعفا اعلام کرد و افزود: در هیئت رئیسه شورای شهر تهران موضوع استعفای حسن خلیل آبادی مورد بحث و گفتگو قرار می‌گیرد و ایشان در هیات رییسه توضیحاتش را ارائه می‌دهد.
البته این عضو شورای شهر تهران در مصاحبه ای علت استعفای خود را دفاع از حقوق مردم اعلام و گفته بود: علت استعفای من به خاطر حقوق مردم است البته سایر اعضای شورا نیز این حساسیت را دارند اما نوع نگرش‌ها متفاوت است و من که در شهرری زندگی می‌کنم بیشتر مشکلات برایم ملموس‌تر است.

امتیاز دهید post
این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : خبرگزاری ایسنا