ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir

ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir

ورود به سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته


آموزش ویدیویی دریافت فیش حقوقی فرهنگیان


معرفی سامانه فیش حقوقی فرهنگیان fish.medu.ir

پیش از طراحی سایت fish.medu.ir، دریافت فیش حقوقی فرهنگیان از طریق مراجعات حضوری آنان به اداره آموزش و پرورش منطقه یا ناحیه محل خدمت وی یا مراجعه به مدیر مدرسه محل خدمت صورت می گرفت. امروزه مراجعات حضوری فرهنگیان به اداره آموزش و پرورش و پیگیری جهت دریافت فیش حقوقی ماهیانه امری مشکل و وقت گیر خواهد بود.

افراد پس از ورود به سایت فیش حقوقی فرهنگیان به راحتی می توانند برای مشاهده و دریافت فیش حقوقی ماهیانه خود اقدام نمایند.

کاربران با ورود به سامانه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان صفحه زیر را ملاحظه و می بایست کد ملی و شماره پرسنلی خود را وارد نموده و دکمه آبی رنگ بعدی را انتخاب نمایند.

افراد پس از انتخاب دکمه بعدی گذرواژه همگام و کد امنیتی مندرج در صفحه را در کادر مربوطه وارد نموده و با ورود به صفحه کاربری خود پس از مشخص نمودن سال و سپس ماه مورد نظر می توانند بر روی گزینه نمایش فیش کلیک نموده و فیش حقوقی خود را مشاهده و دریافت نمایند.

زمان دریافت فیش حقوقی فرهنگیان

فرهنگیان هنگام اقدام برای مشاهده و دریافت فیش حقوقی خود در سامانه fish.medu.ir با توجه به نحوه صحیح ورود به این سایت امکان دارد با مواردی مواجه شوند و امکان اینکه بتوانند فیش حقوقی خود را ملاحظه نمایند دیگر نباشد، در ادامه به برخی این موارد اشاره شده است.

فرهنگیان پس از وارد نمودن اطلاعات خود نظیر کد ملی و شماره پرسنلی اگر با پیغام خطا عدم ثبت اطلاعات فرهنگی مواجه شدند، جهت رفع این مشکل می بایست به کارشناس هوشمندسازی اداره فناوری اطلاعات آموزش و پرورش ناحیه یا منطقه خود اطلاع دهند.

زمان دریافت فیش حقوقی، فرهنگیان می بایست پیش از ورود به سامانه fish.medu.ir رمز عبور جهت ورود به سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان را از اداره آموزش و پرورش و یا در صورت داشتن شغل معلمی رمز عبور را از مدیر مدرسه ای در آن مشغول به کار می باشند دریافت نمایند.

4.8/5 - (6 امتیاز)