سعید معرو در پستی اینستاگرامی از تیم ملی والیبال ایران خداحافظی کرد. سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان بود. گفته می شود سعید معروف صبح امروز توکیو را به مقصد را آمریکا ترک کرده است. گفتنی است سعید معروف به همراه تیم ملی در المپیک توکیو نتیجه قابل قبولی کسب نکردند.

به گزارش رکنا، سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان صبح امروز توکیو را به مقصد آمریکا ترک کرد. معروف امروز در پستی اینستاگرامی برای همیشه از تیم ملی والیبال کشورمان خداحافظی کرده است.

خداحافظی سعید معروف

تیم ملی والیبال ایران در مسابقات المپیک وداع تلخ و دردناکی داشت. بلندقامتان ایران در آخرین دیدار خود مقابل ژاپن با یک نتیجه بسیار نزدیک شکست خوردند و از صعود به مرحله بعد بازماندند. ملی‌پوشان والیبال در این آوردگاه مهم و حساس توانست‌ عنوان نهمی مشترک را کسب کند، این در حالی است که در المپیک ریو که تیم ملی پس از 52 سال طلسم حضور در المپیک را شکسته بود در جایگاه پنجم قرار گرفته بودیم.

البته تیم ملی والیبال در مسابقات لیگ ملت‌ها هم بسیار ضعیف کار کرد ‌و از میان 16 تیم حاضر در این رقابت‌ها، به عنوان دوازهمی رسید. هدایت تیم ملی در این دوره از رقابت‌ها برعهده ولادیمیر آلکنو مربی نامدار روس بود اما او با توجه به اینکه او دیر به تیم ملی اضافه شده بود نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد.