حضور ژاوی به‌عنوان سرمربی بارسلونا رسمی شد

حضور ژاوی به‌عنوان سرمربی بارسلونا رسمی شد

باشگاه بارسلونا با ژاوی هرناندز به‌عنوان سرمربی جدید به توافق نهایی رسید و قرارداد اسطوره کاتالان‌ها امضا شد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا، بارسلونا پس از برکناری رونالد کومان تصمیم گرفت تا هدایت تیم فوتبالش را به چهره آشنای دیگری واگذار کند و در نهایت ژاوی هرناندز که از اسطوره‌های این باشگاه شمرده می‌شود در آستانه امضای قرارداد با کاتالان‌ها بوده و در این مدت هم سرجی بارخوان سرمربی تیم B به‌طور موقت هدایت تیم اصلی را بر عهده داشت.

نشریه «گل» (Goal) اعلام کرد سلطنت ۱۴ ماهه کومان پس از شکست یک بر صفر بارسا مقابل رایو وایکانو در ۲۷ اکتبر به پایان رسید. بارسا اکنون در تلاش برای تثبیت شخصیت خود به یک اسطوره دیگر باشگاه روی آورده است، ژاوی که با اسپانیا قهرمان جام جهانی شده، باشگاه السد قطر را ترک کرد و با قراردادی تا فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ به بلوگرانا پیوست.

در بیانیه باشگاه بارسلونا آمده است: این باشگاه با ژاوی هرناندز به توافق رسیده است تا او در ادامه فصل جاری و دو فصل دیگر سرمربی تیم اصلی شود. ژاوی هرناندز، محصول تیم جوانان بارسا، پس از مذاکراتی که در چند روز گذشته با مالکان این باشگاه انجام شده، باشگاه فعلی خود، السد قطر را ترک کرد.

انتظار می رود مراسم معارفه ژاوی هرناندز روز دوشنبه ۸ نوامبر (۱۷ آبان) به‌عنوان سرمربی جدید تیم اول بارسلونا در رویدادی برای عموم در نیوکمپ برگزار شود. پس از این رویداد، ژاوی هرناندز در یک کنفرانس مطبوعاتی در اتاق مطبوعات ریکارد ماکسنکس حاضر خواهد شد.

امتیاز دهید post
این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : خبرگزاری آنا