شرایط و هزینه اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا در استان های مختلف کانادا

شرایط و هزینه اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا در استان های مختلف کانادا

یکی از روش هایی که از طریق آن متقاضیان می توانند به کشور کانادا مهاجرت کنند، گرفتن ویزای سرمایه گذاری کانادا می باشد. بنابراین متقاضیان می توانند با گرفتن ویزای سرمایه گذاری کشور کانادا در استان های مختلف این کشور، به راحتی به کشور کانادا مهاجرت کنند.

متقاضیان با استفاده از برنامه ای به نام برنامه سرمایه گذاری استانی می توانند در مورد برنامه پذیرش هر استان اطلاعات لازم را به دست بیاورند و از شرایط آن استان مطلع شوند.

بنابراین می توان گفت که یک راه مناسب و راحت برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا استفاده از برنامه‌ های سرمایه گذاری استانی در کانادا می باشد.
نکته مهم این است که برنامه‌ های سرمایه گذاری استانی، چندین استان مختلف کشور کانادا را با شرایط متفاوت آن ها شامل می شوند. همچنین باید دانست که هر استانی برای مهاجرت به آن، مجموعه ای از شرایط و هزینه های خاص مربوط به خودش را دارد که شخص متقاضی باید آن ها را به صورت کامل اجرا کند.
به طور کلی معروف ترین و پر طرفدار ترین استان های کانادا برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، استان های بریتیش کلمبیا و کبک می باشد.

شرایط سرمایه گذاری استانی در کانادا

متقاضیانی که می خواهند از طریق ویزای سرمایه گذاری در استان های مختلف کانادا به این کشور سفر کنند، بهتر است که در مورد شرایط این کار بیش تر بدانند. به طور کلی شرایط ویزای سرمایه گذاری استانی در کشور کانادا به صورت زیر می باشد.
اول از همه متقاضیان باید به این نکته توجه کنند که مهاجرت کردن به کانادا با این روش دارای محدودیت سنی می باشد.
از طرفی مهاجران باید از تمکن مالی خوبی برخوردار باشند، بنابراین برای مهاجرت به استان مورد نظر خود، باید از هر نظری سرمایه کافی را داشته باشید، چه از نظر نقدی و چه از نظر غیر نقدی. پس متقاضی مهاجرت به کانادا باید اثبات کند که دارای حداقل سرمایه برای مهاجرت می باشد.
همچنین شخصی که می خواهد با استفاده از روش اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا به این کشور برود، باید بتواند به خوبی کسب و کار خودش را مدیریت کند.
مهاجران باید حتما دارای مدرک زبان انگلیسی باشند و نمره قابل قبول در آزمون را برای مهاجرت به استان مورد نظر خود در کانادا را دریافت کنند.
متقاضیان مهاجرت به استان های مختلف کانادا باید برنامه کاری مناسبی را ارائه بدهند که نشان دهنده علاقه شخص به کار کردن در کسب و کار های استان مورد نظر می باشد.
همچنین شخص متقاضی مهاجرت به استان های کانادا باید حتما دارای حداقل تحصیلات متوسطه باشد.

شرایط و هزینه سرمایه گذاری در استان کبک کانادا

اگر قصد دارید در استان کبک کشور کانادا سرمایه گذاری کنید، شرایط سرمایه گذاری در این استان به صورت زیر می باشد.

 • اول از همه شما باید هزینه ای به اندازه  ۲۲۰ هزار دلار کانادا را به بانکی که بین شما و دولت کانادا واسطه شده است و دولت کانادا آن را تایید کرده است، پرداخت کنید.
 • در مورد شرایط مهاجرت به این استان هم می توان گفت که برای رفتن به استان کبک کانادا، هیچگونه محدودیت سنی برای متقاضیان مهاجرت وجود ندارد.
 • از طرفی برای مهاجرت به کبک حتما نیازی نیست که متقاضی مهاجرت، مدرک زبان انگلیسی یا  زبان فرانسوی داشته باشد. حتی نیازی نیست که این اشخاص نمره بالایی در آزمون های زبان خود کسب کرده باشند.
 • همچنین احتیاجی نیست که متقاضی مهاجرت به استان کبک کشور کانادا، حتما دارای مدرک دانشگاهی خاصی باشد.
 • با مهاجرت کردن به استان کبک، مهاجران می توانند برای همسرشان و فرزندانشان هم اقامت کانادا بگیرند.
 • یکی از مزایای مهاجرت به استان کبک این است که حتما لازم نیست که در بدو ورود به کانادا برای خودتان بیزینس راه اندازی کنید.
 • اعضا خانواده مهاجران می توانند در استان کبک از تمامی امکانات بهداشتی، آموزشی و… به صورت رایگان استفاده کنند.

شرایط و هزینه مهاجرت به استان بریتیش کلمبیا

 • در مورد هزینه لازم برای ورود به این استان باید گفت که حداقل هزینه مورد نیاز برای مهاجرت به بریتیش کلمبیا، 600 هزار دلار می باشد. این هزینه برای صورت حساب های بانکی متقاضی، املاک، سهام و… به کار برده می شود.
 • در مورد شرایط مهاجرت به این استان و شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا هم باید گفت که مهاجران حتما باید دارای مدرک دانشگاهی باشند.
 • مهاجرانی که می خواهند به این استان بروند، حتما باید بتوانند یک بیزینس یا کسب و کار را با مهارت بالایی مدیریت کنند.
 • همچنین این اشخاص باید دارای تجربه و مهارت مالکیت یک بیزینس یا یک کسب ‌و کار به مدت زمان حداقل 3 سال باشند. البته این شرایط باید در 5 سال اخیر و قبل از زمانی که درخواست مهاجرت آن ها ثبت شده است، اجرا شده باشد.
 • متقاضیان مهاجرت به بریتیش کلمبیا حتما باید یک برنامه‌ کاری  خوب و مناسب را ارائه بدهند. حتی باید فرصت شغلی  مناسبی را برای اشخاص بومی استان بریتیش کلمبیا ایجاد کنند.

شرایط و هزینه های سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک کانادا

به جرات می توان گفت که استان نیوبرانزویک جزء یکی از 4 استان جذاب، بزرگ و دیدنی کشور کانادا می باشد که با اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا می توان به آن سفر کرد. این استان دارای یک طبیعت فوق العاده زیبا می باشد که فعالیت ها و برنامه‌ های تجاری و همچنین برنامه های سرمایه گذاری در این استان به بهترین شکل انجام می شود.
برای سرمایه گذاری و مهاجرت کردن به استان نیوبرانزویک کانادا، شخص متقاضی باید حداقل 100 هزار دلار هزینه کند و این مبلغ را در حساب خودش داشته باشد.
متقاضیانی که قصد زندگی کردن در این استان را دارند باید به مدت حداقل دو سال در این استان زندگی کنند. یکی دیگر از مهم‌ ترین شرط هایی که متقاضیان برای گرفتن ویزای سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک باید داشته باشند، این است که این اشخاص باید دارای شرایط دریافت ویزای دیگری به نام ویزای مولتی باشند.

شرایط سرمایه گذاری در استان پرینس ادوارد کشور کانادا

 • متقاضی مهاجرت به این استان حتما باید یک بیزینس یا کسب و کاری که به رشته و مهارت آن ها مربوط است، راه اندازی و مدیریت کنند.
 • مهاجرانی که به این استان آمده اند، می‌ توانند  تا هر زمانی که می خواهند در این استان زندگی کنند. همچنین این اشخاص می توانند مقداری از هزینه ای که پرداخت کرده اند را برای اقامت خودشان در این استان مصرف کنند.
 • متقاضی باید حتما قبل از مهاجرت و ورود به این استان، در عرصه سرمایه گذاری در  کشور کانادا، حداقل به مدت یک بار به این استان سفر کرده باشد.
 • مهاجران باید مدرک آیلتس با نمره خوبی در پرونده خودشان داشته باشند. از طرفی لازم است که این مهاجران دارای مدارک دانشگاهی باشند.

سخن پایانی

مهاجرت کردن به استان های کشور کانادا، یکی از راه های مناسب و ایده آلی است که متقاضیان با کمترین هزینه می توانند به این استان ها بروند.

مجموعه ما در صدد این است که تمامی راه ها و روش های ممکن برای مهاجرت کردن به کشور کانادا را به متقاضیان مهاجرت به این کشور بیاموزد.

امتیاز دهید post
این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : محمد جواد