اسامی برندگان رزرو سایپا با کد ملی + قیمت محصولات و پیگیری لیست منتخبین

اسامی برندگان رزرو سایپا با کد ملی + قیمت محصولات و پیگیری لیست منتخبین

سایپا قرعه کشی آذر ۱۴۰۰ را برگزار و اسامی نفرات برنده خودرو را اعلام کرد، به تازگی اسامی نفرات رزرو سایپا و لیست رزرو پیش فروش سایپا نیز اعلام شد؛ ثبت نام خودرو برای طرح فروش از طریق سایت انجام شد.

به گزارش ایمنا، طرح پیش فروش یک ساله خودروهای سایپا از روز یک آذر ماه آغاز و دو روز طریق سایت سایپا ادامه داشت، سپس قرعه کشی آن روز سوم آذر ماه ۱۴۰۰ با حضور مسئولان و نهادهای نظارتی انجام شد و اسامی برندگان اعلام شد. اسامی منتخبین جایگزین و رزرو نیز به تازگی اعلام شد.

برای مشاهده اسامی افراد جایگزین اینجا کلیک کنید

محصولات سایپا

بر پایه بخشنامه گروه خودروسازی سایپا محصولات ارائه شده در این طرح شامل شاهین G، کوییک S، کوییک دورنگ R، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا S، سایپا ۱۵۱ SE با موتور M۱۳ و کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک هستند.

اسامی برندگان رزرو سایپا با کد ملی + قیمت محصولات و پیگیری لیست منتخبین

قرعه کشی سایپا

در این طرح فروش سایپا ۱۲۰ هزار و ۷۷۳ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۱۷ هزار و ۷۶۳ نفر واجد شرایط حضور در قرعه کشی شناخته شدند.

ظرفیت محصولات سایپا

در این طرح چهار هزار خودرو شامل ۴۰۰ دستگاه شاهین، ۸۰۰ دستگاه کوییک اس، ۲۰۰ دستگاه کوییک R با تریم رنگی، ۲۰۰ دستگاه کوییک پلاس با گیربکس دستی و تریم معمولی، ۸۰۰ دستگاه کوییک با گیربکس معمولی، ۱۰۰۰ دستگاه ساینا اس، ۳۰۰ دستگاه سایپا ۱۵۱ و ۲۰۰ دستگاه کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک عرضه می‌شود.‌

نوع خودرو مبلغ پیش پرداخت زمان تحویل
شاهین G ۱.۴۵۹.۳۵۰.۰۰۰ خرداد الی شهریور ۱۴۰۱
کوییک S ۷۷۴.۹۷۰.۰۰۰ خرداد الی شهریور ۱۴۰۱
کوییک دورنگ R ۷۴۷.۰۸۰.۰۰۰ خرداد الی شهریور ۱۴۰۱
کوییک با گیربکس معمولی ۷۰۵.۳۱۰.۰۰۰ خرداد الی شهریور ۱۴۰۱
ساینا S ۷۱۲.۶۸۰.۰۰۰ تیر الی شهریور ۱۴۰۱
سایپا ۱۵۱ SE با موتور M۱۳ ۶۲۵.۰۰۰.۰۰۰ تیر الی شهریور ۱۴۰۱
کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک ۱.۱۶۶.۴۴۰.۰۰۰ تیر الی مرداد ۱۴۰۱

قیمت محصولات سایپا

پیش فروش آذر ۱۴۰۰ سایپا با قیمت غیر قطعی است و قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه به قیمت روز شرکت است؛ در این طرح شاهین G با پیش پرداخت علی‌الحساب ۱۴۵ میلیون و ۹۳۵ هزار تومان، کوییک S با پیش پرداخت علی‌الحساب ۷۷ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان، کوییک دورنگ R با پیش پرداخت علی‌الحساب ۷۴ میلیون و ۷۰۷ هزار تومان، کوییک با گیربکس معمولی با پیش پرداخت علی‌الحساب ۷۰ میلیون و ۵۳۱ هزار تومان‌، ساینا S با پیش پرداخت علی‌الحساب ۷۱ میلیون و ۲۶۸ هزار تومان، سایپا ۱۵۱ SE با موتور M۱۳ با پیش پرداخت علی‌الحساب ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک با پیش پرداخت علی‌الحساب ۱۱۶ میلیون و ۶۴۴ هزار تومان عرضه می‌شوند.

اسامی برندگان رزرو سایپا با کد ملی + قیمت محصولات و پیگیری لیست منتخبین

تحویل محصولات سایپا

طبق اعلام سایپا زمان تحویل خودروها در این طرح از خرداد الی شهریور ۱۴۰۱ خواهد بود.

سایت سایپا

آدرس درگاه اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا saipa.iranecar.com است.

5/5 - (1 امتیاز)
این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : ایمنا