شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل هلند/ باخت نزدیک ژاپن به آمریکا

شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل هلند/ باخت نزدیک ژاپن به آمریکا

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال برابر هلند شکست خورد.

در ادامه رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال، تیم ملی ایران که در کشور برزیل حضور دارد شب گذشته به مصاف هلند رفت و با نتیجه ۳ بر صفر بازی را به حریفش واگذار کرد.

شاگردان بهروز عطایی که در بازی نخست برابر چین پیروز شده بودند، در دیدار برابر هلند حتی از کسب یک ست هم بازماندند و بازنده از زمین خارج شدند.

نتایج ست شماری این بازی به شرح زیر است:

ست اول: ۲۶ – ۲۴
ست دوم: ۲۵ -۲۱
ست سوم: ۲۵ – ۲۱

شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل هلند/ باخت نزدیک ژاپن به آمریکا

بهروز عطایی: در کار حمله و دفاع خیلی بد بودیم

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی ایران در پایان این مسابقه، گفت: بازی خوبی انجام ندادیم. در بخش تهاجمی و تدافعی خیلی بد عمل کردیم. باوجود اینکه می‌دانستیم تیم حریف چه کار می‌کند ولی نتوانستیم جریانی که می‌خواستیم را رقم بزنیم. در دریافت و سرویس وضعیت قابل قبولی داشتیم ولی باوجود اینکه سرویس‌های خوب ما باعث شد دریافت آنها ۳۰ درصد باشد، کار تهاجمی‌شان بیش از ۷۰ درصد بود و در دفاع نتوانستیم کنترلشان کنیم.

وی همچنین تاکید کرد که پنج بازیکن ایران برای نخستین بار در لیگ ملت‌های والیبال حضور دارند و تیمش در این رقابت‌ها تجربه اندوزی می‌کند.

باخت نزدیک ژاپن به آمریکا و شکست استرالیا

سایر بازی‌ها بامداد امروز ادامه یافت. بلغارستان با نتیجه ۲ – ۳ برابر آلمان شکست خورد. آمریکا با نتیجه ۳-۲ ژاپن را از پیش رو برداشت و فرانسه هم ۳ – صفر کانادا را شکست داد.

تیم استرالیا هم در نمایشی ضعیف مقابل اسلوونی ۳ بر صفر شکست خورد. پیش از این هم صربستان موفق شده بود ۳-۲ آرژانتین را پشت سر بگذارد.

امتیاز دهید post
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : خبرگزاری مهر