داورزنی: مردم قابلیت‌‌های تیم ملی والیبال را دیدند/ به این تیم امیدوارم

داورزنی: مردم قابلیت‌‌های تیم ملی والیبال را دیدند/ به این تیم امیدوارم

رئیس فدراسیون والیبال گفت که به تیم تحت هدایت بهروز عطایی امیدوار است و آنها می‌توانند در آینده عملکرد بهتری داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی با اشاره به برتری 3 بر صفر تیم ملی برابر آمریکا در لیگ ملت‌های والیبال به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی خسته نباشید گفت و عنوان کرد: این موفقیت خوب که در ادامه مسابقات لیگ ملت‌ها و با شکست تیم قدرتمند آمریکا به دست آمد، را به مردم عزیز ایران تبریک می‌گویم.

وی  گفت: ان‌شاءالله تیم ملی با تلاش بیشتر این مسیر را ادامه خواهد داد و بازیکنان با خودباوری بیشتر بتوانند در ادامه راه روز به روز عملکرد بهتری داشته باشند تا دل مردم را شاد کنند.

رئیس فدراسیون والیبال ادامه داد: مطمئنا مردم ایران با تماشای مسابقه ایران و آمریکا، عملکرد خوب بازیکنان و قابلیت‌های آنها را دیدند. به این تیم امیدوار هستیم و به این بازیکنان امید بیشتری داریم که بتوانند در آینده عملکرد بسیار بهتری در مسابقات قهرمانی جهان و المپیک داشته باشند.

داورزنی  اظهار داشت: باز هم به مردم تبریک می‌گویم و امیدوارم بچه‌های خود را دعا کنند تا آنها به سلامتی مسیر پیشرفت خود را ادامه دهند.

امتیاز دهید post
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : خبرگزاری تسنیم