10 مورد از بهترین رستوران‌های قزوین را بشناسید

10 مورد از بهترین رستوران‌های قزوین را بشناسید

برای حضور در یک شهر یا سفر کردن به آن، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که وجود دارد، غذا و چشیدن طعم غذاهای متفاوت و خاص آن شهر و دیار است! این موضوع که در برخی از شهرها اهمیت بیشتری پیدا می‌کند، در قزوین نیز به عنوان یکی از موضوعات مهم شناخته می‌شود. اگر می‌خواهید که به شهر قزوین سفر کنید و در این شهر، از بهترین غذاهای قزوین خاطرات خوبی را برای خود بسازید، در این مقاله همراه ما باشید. رستوران‌های قزوین موضوعی است که در این مقاله قرار است تا درباره آن به گفت‌وگو بنشینیم. در ادامه به 8 مورد از این رستوران‌ها اشاره خواهیم کرد و نکاتی را در ارتباط با هریک بیان می‌کنیم. نکاتی که به شما کمک کند تا رستوران مورد نظر خود را برای چشیدن طعم غذای شهر قزوین انتخاب کنید. اما اگر قصد سفر با قطار را دارید، قطار فدک بهترین خدمات را برای شما در نظر گرفته است. برای تهیه بلیط قطار قزوین به مشهد از خدمات فدک استفاده کنید و سفری خاطره انگیز برای خود بسازید.

  1. رستوران نمونه

یکی از مشهورترین رستوران‌های قزوین را می‌توان رستوران نمونه دانست. رستورانی که در دل شهر قزوین به عنوان یک رستوران سنتی شناخته می‌شود. این رستوران غذاهای سنتی شهر قزوین را با طعم مناسب و بسیار خوسمزه ارائه می‌کند. از همین رو در صورتی که می‌خواهید غذاهایی مانند قیمه نثار قزوین را بچشید، از این رستوران یادتان نرود. در کنار قیمه نثار، غذاهای دیگر از دل قزوین مانند کباب لاری و کباب تکه‌ای ماستی نیز به عنوان غذاهای بسیار خوشمزه این رستوران شناخته می‌شود.

  1. رستوران اقبالی

یکی دیگر از رستوران‌های مشهور و به نام قزوین را می‌توان رستوران اقبالی دانست. این رستوران که غذاهای خود را تا ساعت 4 ظهر سرو می‌کند، طعم‌ متفاوتی از غذا را برای شما به همراه خواهد داشت. غذاهای این رستوران بر روی یک چرخ دستی برای شما ارائه می‌شود و شما می‌توانید غذای مورد نظر خود را در این منوی تصویری انتخاب کنید! این موضوع سبب شده است تا رستوران اقبالی به عنوان یک رستوران متفاوت در قزوین شناخته شود. رستورای که غذاهای خود را در انواع مختلفی ارائه می‌کند اما محبوب‌ترین این غذاها قیمه نثار و کباب هندی است. در کنار این دو غذا، غذاهای دیگری مانند باقالی پلو با مرغ، چلو جوجه کباب مخصوص، کباب وزیری، شیشلیک بدون استخوان، کباب دنده، شیرین پل با کوک شیرین بخشی از اصلی‌ترین غذاهای دوست داشتنی و خوشمزه این رستوران هستند.

  1. رستوران کرمانی

از قدیمی‌ترین رستوران‌های قزوین می‌توان به رستوران کرمانی اشاره کرد. این رستوران که محیطی باصفا و بسیار ناب دارد، همیشه میزان بسیاری از مسافران در شهر قزوین است. در این رستوران علاوه بر اینکه می‌توانید غذاهایی بسیار لذیذ و خوشمزه را نوش جان کنید و با طعم اصیل غذا در قزوین آشنا شوید، هزینه و مبلغ بسیار معقول و مناسبی را نیز برای غذاهای خود پرداخت می‌کنید. از همین رو این رستوران، به عنوان یک رستوران شلوغ در قزوین شناخته می‌شود که غذاهای آن به سرعت تمام می‌شوند. پس اگر قصد چشیدن طعم غذاهای اصیل قزوین را در این رستوران دارید، حتما در زمان مناسب و پیش از تمام شدن غذاهای این رستوران به آن سر بزنید.

رستوران کرمانی، یکی از قدیمی‌ترین رستوران‌های شهر قزوین

  1. رستوران مدیترانه

اگر غذاهای لبنانی را دوست دارید و می‌خواهید که غذاهای لبنانی واقعی را تست کنید، در قزوین می‌توانید به سراغ رستوران مدیترانه بروید. مدیترانه در بین رستوران‌های قزوین متفاوت است! این رستوران کارکنانی لبنانی دارد و طعم غذاهای لبنانی واقعی را برای شما به دنبال خواهد داشت! انواع غذاهای مختلف لبنانی در این رستوران انتخاب‌های مناسبی هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. از شاورما گرفته تا میت میلت گوشت برخی از این موارد هستند. هرچند در صورتی که می‌خواهید چند طعم مختلف را امتحان کنید، پک لبنانی انتخاب بهتری برای شما خواهد بود.

  1. رستوران پله

در بین تمامی غذاهای سنتی و اصیل قزوین، اگر به دنبال غذاهای فست فودی و پیتزا هستید، رستوران پله قزوین انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این رستوران که انواع بهترین پیتزا و فست فود را در قزوین به شما ارائه می‌کند، به عنوان یکی از بهترین رستوران‌های قزوین شناخته می‌شود. از مدل‌های مختلف پیتزا گرفته تا همبرگر و ساندویچ‌های مختلف، در منوی این رستوران وجود دارند. گزینه‌هایی که هرکدام به تنهایی می‌توانند خاطره خوب و خوشمزه‌ای را برای شما رقم بزنند.

  1. رستوران شانی

رستوران شانی را می‌توان یکی دیگر از رستوران‌های محبوب و البته جدید در قزوین دانست. این رستوران که انتخابی مناسب برای مسافران است، غذاهایی را در وعده‌هایی یک نفره ارائه می‌کند. چشیدن طعم غذاهای این رستوران باعث می‌شود تا مشتری دائمی و همیشگی آن باشید. غذاهایی که از انواع مختلف شیشلیک تا چلوکباب و چلو گوشت، فسنجان و باقالی پلو را در بر می‌گیرد.

  1. رستوران تیروژ

اگر در بین رستوران‌های قزوین به دنبال یک رستوران برای تغییر ذائقه خود هستید و می‌خواهید انتخابی جدید را تست کنید، رستوران تیروژ می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. رستوران تیروژ انتخابی است که در آن می‌توانید غذاهایی از فرهنگ‌ها و ملل بسیاری از مکزیکی گرفته تا ایتالیایی و یونانی و فرانسوی را بچشید. در این رستوران انواع فست فود مختلف را می‌توانید با طعم‌های متفاوت تجربه کنید. از مرغ سوخاری گرفته تا پیتزا و ساندویچ و لازانیا، بخشی از این موارد هستند. مواردی که هرکدام به تنهایی توانایی این را دارند که رستوران تیروژ را در سطح کشور به شهرت برسانند.

  1. رستوران آرمانی

رستوران آرمانی از آن دسته رستوران‌هایی است که ظاهری بسیار جذاب و زیبا دارد. این رستوران که در بین رستوران‌های قزوین کیفیت غذای بالایی را ارائه می‌کند، از یکی از بهترین سرآشپزهای شهر قزوین برای طعم بخشیدن به غذاهای خود کمک می‌گیرد. تاسیس این رستوران در سال 1393 صورت گرفت و از آن به بعد، طعم غذاهای اصیل ایرانی و غذاهای سنتی قزوین در این رستوران چشیده شد. اگر به دنبال انتخابی مطمئن هستید تا قیمه نثار قزوین را در آن تست کنید، این رستوران گزینه مناسب و خوبی برای شما خواهد بود.

رستوران آرمانی، اتنخابی متفاوت برای چشیدن طعم اصیل غذا

جمع بندی پایانی مقاله

یکی از جذاب‌ترین تفاوت‌ها در شهرهای مختلف ایران، تفاوت در طعم و مزه غذاهای هر شهر است. در شهرهای مختلف ایران می‌توانید رستوران‌های مختلف با غذاهایی بسیار خوشمزه را رصد کنید. در این بین رستوران‌های قزوین به عنوان انتخاب این مقاله مورد رصد و بررسی قرار گرفتند. به طوری که 8 مورد از بهترین این رستوران‌ها معرفی شدند تا بتوانید طعم‌های متفاوتی را از این شهر با خود به یادگار ببرید.

منبع

امتیاز دهید post
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : محمد جواد