قیمت پارتیشن شیشه‌‌ای | مقایسه قیمت پارتیشن شیشه‌‌ای فریم لس و دوجداره

قیمت پارتیشن شیشه‌‌ای | مقایسه قیمت پارتیشن شیشه‌‌ای فریم لس و دوجداره

سازوکار یکی از بهترین اجراکنندگان انواع پارتیشن شیشه ای است. با وجود تیم متخصص و مجرب سازوکار می توانید با خیال راحت پارتیشن شیشه ای با طرح و رنگ دلخواه خود را سفارش دهید، اما یکی از اصلی ترین موضوعاتی که قبل از خرید پارتیشن شیشه ای باید در نظر بگیرید، قیمت آن است. برای اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای به سایت سازوکار مراجعه کنید یا با کارشناسان آن تماس بگیرید.

با توجه به نوع پارتیشن و کاربردی که دارد، قیمت‌های متفاوتی را برای آن ها در نظر می گیرند. در واقع قیمت انواع پارتیشن شیشه ای با دیگری متفاوت است، اما آنچه که مهم است، انتخاب شرکتی است که پارتیشن شیشه ای را با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه دهد. پیشنهاد ما به شما شرکت معتبر و متخصص سازوکار است که انواع پارتیشن شیشه ای را با قیمتی مناسب عرضه می کند. قیمت پارتیشن شیشه ای به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

 قیمت پارتیشن شیشه‌‌ای

پارتیشن شیشه‌‌ای یکی از محصولاتی است که امروزه به طور گسترده در ادارات مورد استفاده قرار می‌گیرد. عوامل مختلفی هستند که روی قیمت پارتیشن شیشه‌‌ای تاثیر می‌گذارند، با این حال مهم‌ترین عامل، شرکت و برندی است که این محصول را تولید می‌کند. رنگ شیشه سکوریت که برای تولید این محصول استفاده می‌شود، از اهمیت بالایی برخوردار است. برای تیره کردن این شیشه‌ها باید از ماده خاصی استفاده کرد که کیفیت و کمیت آن روی قیمت پارتیشن شیشه‌‌ای تاثیرگذار است، با این حال برای بسیاری از مکان‌ها مجبور به استفاده از این وسیله هستیم. متراژ، ابعاد و ضخامت شیشه‌ها نیز در قیمت آن تاثیر زیادی می‌گذارند. در بسیاری از پارتیشن‌های شیشه‌‌ای فریم‌ها نیز ابعاد و ضخامت متفاوتی دارند. بدیهی است هرچه ضخامت بیشتر شود، قیمت بالاتر می‌رود. اگر ضخامت بسیار کم باشد، به دلیل کاهش فضایی که پارتیشن اشغال می‌کند، قیمت کاهش می‌یابد. تعداد جداره‌هایی که پارتیشن دارد، بسیار مهم است. شیشه‌های چند جداره عایق‌های بهتری برای گرد و غبار، صوت، حرارت و… هستند، اما قیمت آن‌ها به نسبت بیشتر است.  ثابت یا متحرک بودن پارتیشن نیز بر قیمت آن تاثیر می گذارد.  پارتیشن شیشه ای متحرک از نوع ثابت آن قیمت بالاتری دارد. کیفیت یراق آلات و موادی که برای تولید فریم‌ها به کار گرفته می‌شود، دیگر مسئله مهمی است که هنگام برسی قیمت پارتیشن شیشه‌‌ای باید مدنظر قرار دهید.

بسیاری از شرکت‌ها ادعا می‌کنند پارتیشن شیشه ای را باقیمتی کم ارائه می کنند. این شرکت‌ها استانداردهای بین المللی را برای تولیدات خود رعایت نمی‌کنند، بنابراین به راحتی به هر شرکتی اعتماد نکنید. سازوکار یکی از شرکت‌هایی است که بیش از این که به کاهش قیمت‌ها اهمیت بدهد، به افزایش کیفیت محصولات خود اهمیت داده است. سازوکار انواع پارتیشن شیشه ای را باقیمتی مناسب و کیفیت بالا ارائه می کند.

مقایسه قیمت پارتیشن شیشه‌‌ای فریم لس و دوجداره

پارتیشن شیشه‌‌ای فریم لس یکی از انواع پارتیشن‌های شیشه‌‌ای است. این پارتیشن‌ها فریم نگهدارنده میان شیشه‌‌ای ندارند. این نوع پارتیشن یک تکنولوژی به روز است که طی سال‌های اخیر موردتوجه قرار گرفته است، البته برخی از این نوع پارتیشن‌ها نیز فریم‌های بسیار نازکی دارند. پروفیل مورد استفاده در پارتیشن‌های شیشه‌‌ای فریم لس و دوجداره آلومینیوم است. آلومینیوم نیز در انواع مختلف و درصد‌های گوناگون به کار گرفته می‌شود، به همین دلیل یکی از مهم‌ترین مواردی که در مقایسه قیمت پارتیشن شیشه‌‌ای فریم لس و دوجداره باید مورد بررسی قرار گیرد، پروفیل و کیفیت آن است. پارتیشن‌های فریم لس به طور معمول سبک‌تر هستند، از این رو جا‌به‌جایی آن‌ها بسیار ساده‌تر است. این نوع پارتیشن‌ها به طور معمول به صورت متحرک مورد استفاده قرار می‌گیرند. متحرک بودن در کنار سبک‌تر بودن پارتیشن‌های فریم لس موجب شده تا این پارتیشن‌ها قیمت بالاتری داشته باشند. شیشه‌های سوپر کلیر شیشه‌هایی هستند که نور را به خوبی از خود عبور می‌دهند. این شیشه‌ها را می‌توان در انواع پارتیشن‌های شیشه‌‌ای اعم از فریم لس و دوجداره مورد استفاده قرار داد. اگر شیشه سوپر کلیر شما سکوریت هم باشد، قیمت آن بیشتر خواهد شد. نوع طراحی که برای فضای خود انتخاب می‌کنید تاثیر زیادی در قیمت پارتیشن‌ها دارد، برای مثال برای اتاق کنفرانس یا مکان‌هایی که بهتر است باید از دید افراد مخفی باشد، باید از پارتیشن‌های فریم لس با شیشه‌های ساتینا به جای شیشه‌های دوجداره استفاده کنید. قفل و لولا‌های درب پارتیشن‌های فریم لس و دوجداره یکسان هستند، اما قیمت آن‌ها زمانی متفاوت می‌شود که از شیشه‌های سکوریت مختلفی در تولید آن‌ها استفاده شود.

سازوکار یکی از شرکت‌هایی است که در زمینه تولید انواع پارتیشن‌ شیشه‌‌ای فریم لس، فریم دار، تک جداره، دو جداره و… فعالیت می‌کند. پارتیشن‌های این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار هستند. برای اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای فرم لس، دو جداره و… به سایت سازوکار مراجعه کنید و با مقایسه قیمت‌‌ها با توجه به بودجه و کارایی مدنظرخود پارتیشن شیشه ای را سفارش دهید.

امتیاز دهید post
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : محمد جواد