مقایسه پارتیشن شیشه ای تک جداره و دو جداره

مقایسه پارتیشن شیشه ای تک جداره و دو جداره

شهر پارتیشن ارائه دهنده بهترین پارتیشن شیشه ای تک جداره و دو جداره در کشور است. اگر قصد اجرای پارتیشن شیشه ای را دارید، به تیم متخصص شهر پارتیشن اعتماد کنید. با مقایسه پارتیشن شیشه ای تک جداره و دو جداره متوجه می شوید که کدام یک برای شما مناسب است. برای آشنایی با تفاوت های این دو پارتیشن با ما همراه باشید.

پیشرفت های مدرنی که در زمینه طراحی داخلی به وجود آمده، باعث شده است که در دکوراسیون داخلی از محصولات زیبا، مقاوم و لوکس استفاده شود. پارتیشن های شیشه ای از جمله جدیدترین محصولاتی به شمار می روند که باعث شده اند در زمینه دکوراسیون تغییرات اساسی ایجاد شود. پارتیشن های شیشه ای به منظور جداسازی فضا مورد استفاده قرار می گیرند. از تفاوت های بارز پارتیشن های تک جداره و دو جداره می توان به میزان شیشه ای که در آن ها به کار رفته اشاره نمود. برخی ویژگی ها مانند عایق صوتی، حرارتی، مقاومت بالا در برابر ضربه و… در صورتی در پارتیشن های تک جداره وجود دارد که متریال و شیشه مورد استفاده شده در آن ها  از نوع سکوریت با کیفیت باشد.

پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای تک جداره نسبت به دو جداره از وزن کمتر و ظرافت بالاتری برخوردار است. طراحی پارتیشن تک جداره به نسبت ساده‌تر است و انتخاب آن برای کسانی که به دنبال پارتیشن های کم وزن و ظریف هستند، مناسب است. این شیشه را می توان در محیط های اداری و حتی منزل مورد استفاده قرار دارد. طیف گسترده رنگی شیشه های مورد استفاده در پارتیشن تک جداره باعث شده اند که مشتریان بتوانند به راحتی و با توجه به سلیقه و بودجه خود نوع شیشه را انتخاب کنند. حتما در انتخاب پارتیشن های تک جداره شیشه های مورد استفاده باید دارای کیفیت لازم باشند، از این رو لازم است شرکت های ارائه دهنده معتبر را انتخاب کنید. شیشه مورد استفاده در پارتیشن شیشه ای مهم ترین عامل در تعیین قیمت نهایی این محصول است.

کاربرد و عوامل موثر بر قیمت پارتیشن شیشه ای تک جداره

استفاده از پارتیشن های شیشه ای اغلب در مکان‌هایی مانند ادارات و ساختمان های تجاری متداول است. به مرور استفاده از این محصولات در دکوراسیون خانگی منازل نیز رایج شد. امروزه بدون محدودیت و با استفاده از طراحی های جدید و مهندسی شده می توان از پارتیشن های شیشه ای در هر مکانی استفاده کرد. معمولا از پارتیشن های شیشه ای تک جداره در مکان هایی مانند منازل و ساختمان های اداری و تجاری استفاده می شود. قیمت این نوع پارتیشن با توجه به عواملی مانند ابعاد و مساحت محل نصب مشخص می شود. نوع شیشه، ظرافت و ضخامت آن نیز از دیگر مواردی است که تعیین کننده قیمت پارتیشن های شیشه ای است. قیمت نهایی پارتیشن تک جداره بعد از بازدید کارشناسان شرکت های ارائه دهنده خدمات، انتخاب نوع شیشه و پروفیل ها توسط مشتریان مشخص می شود. نوع یراق آلات و فریم های مورد استفاده اگر از نوع با کیفیت و خارجی تهیه شود، قطعا قیمت بالاتری دارد. پارتیشن های فریم دار و فریم لس نیز از نظر قیمت دارای تفاوت هستند. در واقع قیمت این محصول به طور دقیق قابل بیان نیست و بعد از اندازه گیری های مربوطه و انتخاب نوع متریال توسط کارشناسان بیان می شود.

کاربرد و عوامل موثر بر قیمت پارتیشن شیشه ای دو جداره

استفاده از پارتیشن های دو جداره شیشه ای برای مکان هایی که به استحکام بیشتری نیاز دارند، متداول است. پارتیشن های شیشه ای برای جداسازی مکان هایی مانند ادارات و مجتمع های تجاری بسیار شلوغ بسیار مناسب است، زیرا اغلب این پارتیشن ها عایق صوتی محسوب می شوند و با استفاده از آن ها می توان یک فضای مجزای بدون سر و صدا را تجربه کرد. از سوی دیگر یکی از ویژگی ها و کاربرد های پارتیشن دو جداره این است که می توان بین دو جداره آن پرده نصب کرد و از این طریق دیگران به فضای مورد نظر دید نداشته باشند. با عرضه انواع شیشه سکوریت رنگی در طرح های مختلف، تنوع بسیاری در انتخاب شیشه های پارتیشن وجود دارد. از جمله انواع پارتیشن شیشه ای که توسط مجموعه شهرپارتیشن با توجه به سلیقه و نیاز مشتری طراحی می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پارتیشن شیشه ای دوجداره متحرک
  • پارتیشن شیشه ای آکوستیک
  • پارتیشن شیشه ای دوجداره فریم لس
  • پارتیشن شیشه ای دو جداره فریم دار

قیمت این نوع پارتیشن نیز بر اساس عواملی مانند مساحت و متراژ کار، نوع شیشه، فریم دار بودن یا نبودن، نوع یراق آلات و … تعیین می شود. حال که با تفاوت های این دو پارتیشن آشنا شدید، پارتیشن شیشه ای موردنظر خود را به شهر پارتیشن سفارش دهید. برای این کار می توانید از کارشناسان شهر پارتیشن راهنمایی بگیرید.

امتیاز دهید post
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : محمد جواد