بیوگرافی کامل سارا شاهرودیانکد خبر :
1724

در ادامه با بیوگرافی کامل سارا شاهرودیان بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و بازیگر نقش ریحانه در سریال بچه مهندس 3 به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی سارا شاهرودیان با شما در ستاره پارسی خواهیم بود.

سارا شاهرودیان متولد 5 مرداد 1373 است.سارا شاهرودیان زاده تهران است.سارا شاهرودیان بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون ایران است.سارا شاهرودیان فارغ التحصیل رشته سینما در مقطع کارشناسی است.سارا شاهرودیان از دانشگاه هنر تهران است.سارا شاهرودیان حالا با بازیگر بچه مهندس شده است.بیوگرافی سارا شاهرودیان بازیگر و همسرش را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

فوت پدر

سارا یک برادر به نام سامان دارد و پدرش را از دست داده و با مادرش نسرین اشکیانی زندگی می کند.

سارا شاهرودی

دوره های بازیگری

خانوم شاهرودیان با شرکت در کلاسهای آزاد بازیگری نزد اساتیدی چون آزیتا حاجیان ، خانم پوران درخشنده و جهانگیر الماسی به مدت یکسال آموخت.

سارا دوره بازیگری را طی یکسال زیر نظر این هنرمندان ذکرشده و محمد متوسلانی و مارال فرجاد کسب تجربه و مهارت نموده است.

سارا شاهرودی

شروع بازیگری در تلویزیون

سارا شاهرودیان از بچه های پرکار تئاتر است که در سال 1399 با بازی در سریال بچه مهندس ۳ در قاب تلویزیون دیده شد. او در این سریال در نقش دختری محجبه به نام ریحانه ظاهر شده است.

سارا شاهرودی

وضعیت ازدواج و همسر سارا شاهرودیان

از وضعیت ازدواج و همسر سارا شاهرودیان اطلاعات دقیقی در دست نیست.

سارا شاهرودی

بازیگری در روز درگذشت پدر

سارا علی رغم درگذشت پدرش در نمایش “خنکای ختم خاطره” در همان روز بازی کرد و اتفاقا در صحنه اجرای این تئاتر خوش درخشید ، حمیدرضا آذرنگ کارگردان این تئاتر ، اجرا را به روح پدر این بازیگر تقدیم کرد که مطمئن بود هنرنمایی دختر خود را شاهد بود.

دستیار صحنه

او علاوه بر بازیگری در فیلم زندگی جای دیگری است دستیار صحنه نیز بوده است.

سارا شاهرودی

فیلمشناسی

مجموعه های تلویزیونی

پس از آزادی (۱۳۹۹)

بچه مهندس ۳ (۱۳۹۸)

منبع