اولین واکنش شبنم فرشادجو به عکس های لورفته اش+فیلمکد خبر :
1747

اولین واکنش ویدئویی شبنم فرشادجو به حواشی اخیر را در این ویدئو تماشا کنید.

شبنم فرشادجو زادهٔ ۱۶ بهمن ۱۳۵۶ است.شبنم فرشادجو متولد تهران است.شبنم فرشادجو بازیگر تئاتر و سینمای ایرانی است.شبنم فرشادجو دارای تحصیلات عالیه در رشته‌های هنرهای نمایشی از دانشگاه
تهران است.شبنم فرشادجو سابقه حضور در نمایش‌های تئاتر متعدد و همچنین، تعدادی اجراهای تلویزیونی و سینمایی را در کارنامهٔ هنری خود دارد.

شبنم فرشادجو بازیگر زن ایرانی است که تاکنون حواشی در اطرافش نبود و زندگی سالم و آرامی را طی می کرد. اما از روز گذشته حاشیه ای برای او به وجود آمد . روز گذشته عکسی بی حجاب از این بازیگر در صفحه شخصی اش منتشر شد که به سرعت در شبکه های مختلف پخش شد. او بلافاصله این عکس را برداشت و درباره آن توضیحاتی داد. در ادامه در ستاره پارسی بی حجاب شبنم فرشادجو را ببینید.

واکنش شبنم فرشاد جو به انتشار عکس بی حجابش در مجازی

شبنم فرشاد جو عکسی از عذرخواهی یک مجله را گذاشت و نوشت:

همه می دونیم که مجلات تو همه ی دنیا فعالیت دارن چه بخواهیم عکس یا مصاحبه ای از ما چاپ کنن چه نخواهیم . کشور ما از این قاعده مستثنا نیست . یهو می بینی به عنوان بازیگر ، عکست روی جلد یه مجله ای هست و خودت خبر نداری ! ایندفعه کوتاه نیومدم و با پی گیری جناب آقای وهاب منتظری پور خواهان عذرخواهی سردبیر مجله ی خانواده سبز شدم . این حق من هست که اگر نخوام ، عکس ویا مصاحبه ام بی اجازه جایی چاپ نشه . با نشر این عذرخواهی خواستم فرهنگسازی هم کرده باشم . امیدوارم دیگه شاهد چنین اتفاقاتی در رسانه نباشیم .

شبنم فرشاد جو

شبنم فرشاد جو

منبع: پرشین وی

منبع