ورود به سامانه اینترنت مخابرات adsl.tci.ir

ورود به سامانه اینترنت مخابرات adsl.tci.ir

شرکت مخابرات ایران، اینترنت پرسرعت ثابت را در دو نوع ADSL و فیبر نوری در اختیار مشترکان خود قرار می‌دهد. بسته های اینترنت ADSL مخابرات به صورت بسته‌های استاندارد با حداقل سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه تا حداکثر سرعت 30 مگابیت بر ثانیه ارائه می‌کند. در این بسته‌ها، ترافیک بین‌الملل معادل یک چهارم ترافیک یا حجم ماهانه در نظر گرفته شده است. در این مطلب به بررسی و راهنمای خرید بسته های جدید اینترنت ADSL مخابرات در سال 1400 پرداخته‌ایم.

تعرفه های اینترنت ADSL مخابرات سال ۱۴۰۱

خرید بسته اینترنت مخابرات یک ماهه

بسته اینترنت مخابرات با اعتبار یک‌ماهه به ۱۰ شکل مختلف فروخته می‌شود. گران‌ترین بسته اینترنت مخابرات یک‌ماهه ۷۵ هزار تومان قیمت دارد، حجم آن ۱۲۰ گیگابایت و سرعتش ۱۶ مگابیت بر ثانیه است. با سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه مخابرات دو گزینه یک‌ماهه دیگر برای مشترکان خود درنظر گرفته است؛ بسته ۸۰ گیگابایت با قیمت ۶۰ هزار تومان و بسته ۳۵ گیگابایت که ۴۳ هزار و ۵۰۰ تومان فروخته می‌شوند.

خرید بسته اینترنت مخابرات یک ماهه با حجم ۵۰ گیگابایت و سرعت هشت مگابیت بر ثانیه ۴۲ هزار تومان هزینه دارد. دیگر بسته‌ای یک‌ماهه مخابرات که با همین سرعت فروخته می‌شود، ۱۸ گیگابایت حجم دارد و قیمت آن ۲۸ هزار تومان است. با پرداخت ۳۵ هزار تومان می‌شود بسته اینترنت مخابرات یک‌ماهه با حجم ۲۲ گیگابایت و سرعت سه مگابیت بر ثانیه را خرید.

مخابرات بسته ۴۰ گیگابایت با سرعت چهارمگابیت بر ثانیه را ۳۲ هزار تومان می‌فروشد. بسته اینترنت مخابرات یک‌ماهه با حجم ۱۵ گیگابایت و سرعت دومگابیت برثانیه به مشترکان این اپراتور ۲۵ هزار تومان فروخته می‌شود. همچنین بسته ۱۲ گیگابایت با سرعت چهار مگابیت بر ثانیه ۲۲ هزار تومان برای مشترکان مخابرات هزینه دارد و ارزان‌ترین بسته اینترنت مخابرات یک‌ماهه که ۲۰ هزارتومان قیمت دارد، شامل حجم ۱۰ گیگابایت است و سرعت آن یک مگابیت بر ثانیه خواهد بود.

این مطلب هم پیشنهاد می شود  ایران 2 - 1 لبنان/ پیروزی در وقت های اضافه

راهنمای خرید بسته اینترنت مخابرات در سال ۱۴۰۱ + جزئیات

خرید بسته اینترنت مخابرات سه ماهه

بسته اینترنت مخابرات با مدت استفاده سه ماه بین ۳۰ تا ۳۶۰ گیگابایت حجم ماهانه دارد و سرعت آن از یک تا ۱۶ مگابیت بر ثانیه تغییر می‌کند. خرید گران‌ترین بسته اینترنت سه‌ماهه مخابرات ماهانه ۲۲۵ هزار تومان هزینه دارد که بعد سه ماه ۶۷۵ هزار تومان تمام می‌شود. این بسته ۳۶۰ گیگابایت حجم ماهانه خواهد داشت و سرعت آن ۱۶ مگابیت بر ثانیه خواهد بود. با سرعت ۱۶ مگابیت بر ثاینه بسته‌های ۲۴۰ گیگابایت و ۱۰۵ گیگابایت ماهانه نیز در دسترس کاربران مخابرات خواهد بود که این دو بسته بعد سه‌ماه به‌ترتیب ۵۴۰ هزار تومان و ۳۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان قیمت دارند. بسته اینترنت مخابرات سه‌ماهه با حجم ۱۵۰ گیگابایت ماهانه و سرعت هشت مگابیت بر ثانیه ۳۷۸ هزار تومان خرج دارد.

بسته ۵۴ گیگابایت ماهانه با همین سرعت ۲۵۲ هزار تومان فروخته می‌شود. اگر بسته‌های اینترنت مخابرات سه‌ماهه با سرعت چهار مگابیت بر ثانیه را بخواهید، دو گزینه پیش روی شماست؛ ۱۲۰ گیگابایت ماهانه و ۳۶ گیگابایت ماهانه. بابت اولی ۲۸۰ هزار تومان و برای دومی ۱۹۸ هزار تومان می‌گیرند. بسته ۱۲۰ گیگابایت ماهانه و سرعت سه مگابیت را مخابرات ۳۱۵ هزار تومان می‌فروشد. این اپراتور بابت بسته ۴۵ گیگابایت ماهانه با سرعت دو مگابیت بر ثانیه ۲۲۵ هزار تومان دریافت می‌کند. ارزان‌ترین بسته اینترنت مخابرات سه‌ماهه ۱۸۰ هزار تومان به‌فروش می‌رسد. این بسته ۳۰ گیگابایت حجم ماهانه دارد و سرعت آن یک مگابیت بر ثانیه است.

راهنمای خرید بسته اینترنت مخابرات در سال ۱۴۰۱ + جزئیات

خرید بسته اینترنت مخابرات شش ماهه

بسته اینترنت مخابرات با اعتبار شش‌ماهه دست‌کم ۶۹۶ هزار تومان هزینه دارد و این رقم تا دو میلیون و ۶۱۹ هزار تومان افزایش پیدا می‌کند. عدد دو میلیون و ۶۱۹ هزار تومان را مخابرات بابت بسته اینترنت شش‌ماهه با حجم ماهانه ۷۲۰ گیگابایت و سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه دریافت می‌کند.

این مطلب هم پیشنهاد می شود  ایجاد محدودیت تردد در 2 پایانه مرزی ایران و افغانستان

با همین سرعت امکان خرید دو بسته دیگر وجود دارد. اولی ۴۸۰ گیگابایت حجم ماهانه اینترنت دارد و قیمت آن دو میلیون و ۹۴ هزار تومان است و دومی ۲۱۰ گیگابایت حجم ماهانه و یک میلیون و ۵۱۸ هزار تومان قیمت دارد. اگر سرعت هشت مگابیت بر ثانیه جوابگو کار شماست می‌توانید روی بسته‌های ۳۰۰ گیگابایت ماهانه یا ۱۰۸ گیگابایت ماهانه حساب کنید.

بابت اولی یک میلیون و ۴۶۴ هزارتومان باید بپردازید و برای دومی ۹۷۸ هزارتومان. بسته‌های اینترنت مخابرات شش‌ماهه با سرعت چهار مگابیت بر ثانیه به دوشکل فروخته می‌شوند. بسته اینترنت ۲۴۰ گیگابایت ماهانه و قیمت یک میلیون و ۱۱۶ هزار تومان و بسته اینترنت ۷۲ گیگابایت ماهانه که ۷۶۸ هزار تومان به‌فروش می‌رسد.

بسته اینترنت مخابرات شش‌ماهه با سرعت سه مگابیت بر ثانیه ۱۳۲ هزار تومان حجم ماهانه در اختیار شما می‌گذارد و بابت آن یک میلیون و ۲۲۴ هزار تومان می‌گیرند. اگر خریدار بسته اینترنت مخابرات شش‌ماهه با سرعت دو مگابیت بر ثانیه باشید، ۹۰ گیگابایت حجم ماهانه در اختیار شما قرار می‌گیرد و هزینه این بسته ۸۷۳ هزار تومان است. ارزان‌ترین بسته اینترنت مخابرات شش‌ماهه ۶۰ گیگابایت حجم ماهانه، یک مگابیت بر ثانیه سرعت و ۶۹۶ هزار تومان هزینه دارد.

راهنمای خرید بسته اینترنت مخابرات در سال ۱۴۰۱ + جزئیات

خرید بسته اینترنت مخابرات یک‌ساله

بسته اینترنت مخابرات یک ساله می‌تواند بیشتر از ۱۰ میلیون تومان هزینه داشته باشد. این بسته شامل هزار و ۴۴۰ گیگابایت حجم ماهانه با سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه است و رقم دقیق آن ۱۰ میلیون و ۴۴ هزار تومان تمام می‌شود. چون هزینه ماهانه این بسته ۸۳۷ هزار تومان است. بسته اینترنت مخابرات یک‌ساله با حجم ۹۶۰ گیگابایت ماهانه و سرعت ۱۶ مگابیت بر ثانیه بعد ۱۲ ماه هشت میلیون و ۴۰ هزار تومان هزینه روی دستتان می‌گذارد.

این مطلب هم پیشنهاد می شود  مدت و مبلغ قرار داد مسی با PSG لو رفت!

با همین سرعت یک بسته دیگر برای مشترکان مخابرات وجود دارد که حجم ماهانه آن ۴۲۰ گیگابایت است و رقم نهایی پنج میلیون و ۸۲۰ هزار تومان خواهد بود. بسته اینترنت مخابرات سالانه با سرعت هشت مگابیت بر ثانیه ماهانه ۶۰۰ گیگابایت حجم در اختیار کاربران می‌گذارد و بابت آن باید پنج میلیون و ۶۲۸ هزار تومان پرداخت کرد. دیگر بسته اینترنت مخابرات یک‌ساله با سرعت هشت مگابیت بر ثانیه حجم ماهانه ۲۱۶ گیگابایت خواهد داشت و قیمت آن سه میلیون و ۷۴۴ هزار تومان است. ب

بسته‌های اینترنت مخابرات یک‌ساله با سرعت چهارمگابیت بر ثانیه شامل دو گزینه می‌شود. اولی ماهانه ۴۸۰ گیگابایت حجم در اختیار مشترکان می‌گذارد و ارزش آن چهار میلیون و ۲۸۴ هزار تومان است. مخابرات بسته دوم را با حجم ماهانه ۱۴۴ گیگابایت و قیمت نهایی دو میلیون و ۹۵۲ هزار تومان می‌فروشد. بسته اینترنت مخابرات یک‌ساله با سرعت سه مگابیت بر ثانیه شامل حجم ماهانه ۲۶۴ گیگابایت می‌شود و هزینه نهایی آن چهار میلیون و ۶۹۲ هزار تومان است.

بسته اینترنت مخابرات سالانه با سرعت دو مگابیت بر ثانیه هم ۱۸۰ گیگابایت حجم ماهانه را در اختیار مشترکان این اپراتور می‌گذارد و ارزش نهایی این بسته سه میلیون و ۳۴۸ هزار تومان است. بسته اینترنت مخابرات سالانه با سرعت یک مگابیت بر ثانیه که حجم ماهانه ۱۲۰ گیگابایت دارد، دو میلیون و ۸۷۴ هزار تومان فروخته می‌شود. ارزان‌ترین بسته اینترنت مخابرات سالانه هم ۶۰ گیگابایت حجم ماهانه خواهد داشت، سرعت آن ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه است و قیمت نهایی آن یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

راهنمای خرید بسته اینترنت مخابرات در سال ۱۴۰۱ + جزئیات

4.1/5 - (18 امتیاز)