پرهیزگار: شهریور ماه یک فیفادی داریم/ شرایط به نفع فوتسال ایران است

پرهیزگار: شهریور ماه یک فیفادی داریم/ شرایط به نفع فوتسال ایران است

داوود پرهیزگار رئیس کمیته فوتسال در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره انتخاب سرمربی تیم ملی ب اظهار داشت: پس از تحقیقاتی که کردیم در نهایت ۷ گزینه را برای این تیم انتخاب کردیم. در ۲ ماه گذشته رزومه‌های هر ۷ مربی را بررسی کردیم. در جلسه کمیته فنی فوتسال اعضاء تصمیم گرفتند مصطفی عمادی را به عنوان سرمربی تیم ملی زیر ۲۳ سال انتخاب کنند.


بیشتر بخوانید:

  • خداحافظی سپهر محمدی از تیم فوتسال روسی

رئیس کمیته فوتسال درباره جلسه روز گذشته کمیته فوتسال بیان داشت: در این جلسه به غیر از انتخاب سرمربی تیم ملی ب درباره تیم ملی بزرگسالان بحث و تبادل نظر کردیم. با توجه به اینکه مسابقات جام ملت‌های آسیا قرار است آبان ماه برگزار شود ما باید از الان برنامه ریزی‌های خوبی برای تیم ملی انجام دهیم. در جلسه روز گذشته درباره بازی‌های تدارکاتی تیم ملی قبل از جام ملت‌ها صحبت کردیم.

پرهیزگار درباره بازی‌های دوستانه تیم ملی و لغو تورنمنت کاسپین گفت: تورنمنت کاسپین به خاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد و به همین دلیل روسیه پیشنهاد داد که این بازی‌ها بعد از جام ملت‌ها برگزار شود. چون ما می‌خواهیم تیم ملی قبل از رقابت‌های قهرمانی آسیا چند بازی دوستانه برگزار کند تصمیم گرفتیم با کشور‌های دیگر برای بازی دوستانه مذاکره کنیم. قبل از شروع جام ملت‌ها در شهریور ماه یک فیفادی داریم که بسیار خوب و از نظر زمانی کاملا به نفع ما است، زیرا می‌توانیم برنامه ریزی خوبی برای بازی‌های دوستانه داشته باشیم. با ۵ کشور به صورت غیر رسمی مکاتباتی داشته و موفق شدیم موافقت اولیه را هم به دست بیاوریم و اگر مشکلی پیش نیاید این ۵ کشور شهریور ماه به ایران خواهند آمد تا با ما چند بازی دوستانه برگزار کنند.

او درباره مکان و زمان برگزاری این رقابت‌ها گفت: تصمیم داریم این بازی‌ها را در شیراز و همزمان با آغاز هفته دولت برگزار کنیم.


بیشتر بخوانید:

  • جلسه فوتسالی‌ها با دبیرکل فدراسیون فوتبال

رئیس کمیته فوتسال درباره بازی با تیم ملی جمهوری آذربایجان بیان کرد: تورنمنت جمهوری آذربایجان خارج از فیفادی است و قرار است اوایل آبان ماه برگزار شود. ما در چند روز اخیر صحبت‌هایی را با مسئولان جمهوری آذربایجان انجام داده ایم و اگر مشکلی پیش نیاید قبل از جام ملت‌ها با این تیم چند بازی دوستانه خواهیم داشت.

انتهای پیام/

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : باشگاه خبرنگاران