واکنش جالب آرتتا به انتقادات از ستاره آلمانی آرسنال

واکنش جالب آرتتا به انتقادات از ستاره آلمانی آرسنال

به گزارش “ورزش سه”، ملی‌پوش سابق تیم ملی آلمان در آرسنال هفتگی 350 هزار پوند حقوق دریافت می کند. با این حال مسوت اوزیل در فصل جاری کمتر برای توپچی ها به کار گرفته شده است؛ موضوعی که باعث شده حقوق بالای این بازیکن بیش از قبل در مورد توجه قرار بگیرد و عصبانیت هواداران و اسطوره های باشگاه لندنی را به همراه داشته باشد.

 

سرمربی آرسنال یعنی میکل آرتتا اما هرگونه تصمیم‌گیری در مورد اوزیل با توجه حقوق دریافتی اش را رد کرده و گفت: ” این توافقی است که بین اوزیل و باشگاه صورت گرفته و هر دو آنها از آن رضایت دارند. در واقع این مسئله چیزی نیست که من بخواهم درباره اش کنکاش کنم. فکر می‌کنم که بازیکنان به اندازه شایستگی شان حقوق دریافت می کنند و من هرگز نمی خواهم که در این رابطه قضاوتی انجام دهم.”

 

 

 

 

آرتتا درباره ناراحتی مسوت اوزیل از نیمکت‌نشینی نیز گفت: ” من فکر می کنم که او خیلی خوشحال نیست چرا که زیاد بازی نمی کند. با این حال اخیرا دوباره دچار مصدومیت شده و ما باید در مورد وی صبر کنیم تا روند بهبودی خود را به طور کامل پشت سر بگذارد. من فقط می خواهم بهترین بازیکنان را به زمین بفرستم تا به تیم کمک کنند.

 

من اوزیل را خیلی خوب می شناسم چرا که پیش از این با او همبازی بوده‌ام. مسوت خصوصیات منحصر به فردی دارد. از نظر پستی که بازی می‌کند دارای ویژگی‌های خاصی است و می‌تواند چیزهای زیادی را برای تیم به ارمغان بیاورد. فکر نمی کنم که چیزی درباره او تغییر کرده باشد.”

 

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : ورزش سه