دسترسی سریعتر و آسانتر به اخبار جدید با نصب اپلیکیشن اندروید

برگزاری تورهای آشناسازی همزیستی گردشگری با کرونا

برگزاری تورهای آشناسازی همزیستی گردشگری با کرونا

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، محمد قاسمی درباره برگزاری تورهای آشناسازی گامی در دوران همزیستی گردشگری با کرونا اظهارداشت: در راستای اجرای صحبت های وزیر میراث فرهنگی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی از یک سو و رونق‌بخشی به کسب و کارهای مرتبط با صنعت گردشگری و اشتغال مربوطه از سوی دیگر، معاونت گردشگری در قالب طرح ضربتی «تحریک و مدیریت تقاضای سفرهای داخلی در دوران کرونا» را در نظر گرفت.

وی افزود: بر همین اساس وزارت میراث فرهنگی تور آشنا‌سازی فعالان عرصه فضای مجازی گردشگری، اصحاب رسانه، تور‌گرادانان و دفاتر خدمات مسافرتی، افراد تاثیرگذار و گروه‌های مرجع کشور جهت معرفی و شناساندن ظرفیت‌ها و توانمندی‌های گردشگر  استان‌ها را با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی و با همکاری ادارات کل تابعه در دستور کار قرار داد. 

به گفته مدیرکل بازاریابی هم اکنون تورهای آشناسازی استان‌های قزوین، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، مازندران، تهران، البرز، قم، گیلان، همدان و زنجان در دست برنامه‌ریزی و اجرا است که برخی از آنها به کار خود پایان داده‌اند. 

قاسمی بیان داشت:با در دست اقدام قرار گرفتن برگزاری تورهای آشناسازی داخلی برای استان‌های کشور، ضمن تلاش برای توزیع سفر ایمن و هوشمند در دوران همزیستی با کرونا، ظرفیت‌های گردشگری هر استان به منظور مدیریت سفر، تحریک تقاضا و اعتمادسازی معرفی می‌شود. 

انتهای پیام/

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : فارس نیوز