دسترسی سریعتر و آسانتر به اخبار جدید با نصب اپلیکیشن اندروید

ارزش سهام عدالت حدود ۴ درصد کم شد

ارزش سهام عدالت حدود ۴ درصد کم شد

تا پایان 8 مرداد 99:

۸ مرداد , ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۰

ارزش <a href=سهام عدالت حدود ۴ درصد کم شد" data-lazy-type="src" data-src="https://tejaratnews.com/wp-content/uploads/2020/07/6-6.jpg" data- height="460" width="800">

در پایان معاملات بورس در روز ۸ مرداد ماه، ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی با افتی ۳٫۸ درصدی به ۱۸ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان کاهش یافت.

به گزارش تجارت نیوز، در پایان معاملات امروز بازار سهام ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی با ۷۲۰ هزار تومان کاهش به ۱۸ میلیون ۸۸۰ هزار تومان رسید. با این حساب ارزش ۳۰ درصد سهام قابل فروش نیز ۵ میلیون و ۶۴۱ هزار تومان محاسبه شد. البته باید به این نکته توجه داشت که در این سبد حق‌تقدم‌های سهام لحاظ نشده است.

افت ۳٫۷ درصدی ارزش سهام عدالت در حالی رخ داد که شاخص کل بورس امروز بیش از ۲ درصد اصلاح شد ولی شاخص کل هم‌وزن تقریبا ثابت ماند.سردبیر تجارت نیوز پیشنهاد می‌کند

صف طولانی خانواده‌ها برای دریافت وام طلا / وام یک روزه، ۵ ماهه شد!

روزگار سخت اقتصادی بسیاری از خانواده‌های تهرانی را به صف وام طلا کشانده است. حالا تقاضا آنقدر بالا رفته که نوبت پرداخت وام فوری و یک روزه بانک کارگشایی را به زمستان (۵ ماه دیگر) کشانده و سود آن از ۱۱ به ۲۰ درصد رسیده است.

تصمیم عجیب دولت برای توزیع لوازم خانگی ارزان

به گفته دبیر انجمن صنایع لوازم‌خانگی با وجود فعالیت ۲۳۰ واحد تولیدی لوازم خانگی قرار است ۴۰ درصد از کل ارز این حوزه در اختیار یک واحد تولید لوازم خانگی قرار بگیرد. پیگیری‌ها نشان می‌دهد این واحد تولیدی گروه انتخاب است. اما مشکل این طرح چیست؟

وضعیت هشداردهنده‌ آمارهای پولی / مواد لازم برای افزایش تورم آماده است؟

آمارهای سه ماهه بانک مرکزی نشان می‌دهد مواد لازم برای خلق تورم جدید آماده است و اگر سیاستگذار به زودی برای مهار نقدینگی اقدام نکند، باید منتظر افزایش نقدینگی و سطح عمومی قیمت‌ها بود.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : تجارت نیوز