پلمب صنایع هسته‌ای در همان دولتی شکسته شود که ما را به این روز انداخت - اخبار جدید

پلمب صنایع هسته‌ای در همان دولتی شکسته شود که ما را به این روز انداخت

پلمب صنایع هسته‌ای در همان دولتی شکسته شود که ما را به این روز انداخت

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، محسن نراقی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در ابتدای همایش مردمی_دانشجوئی بررسی اقدام متقابل ایران در قبال مکانیسم ماشه گفت: ما طی سال‌ها با جریانی مواجه بودیم که تمام توان خودش را برای مذاکره گذاشت؛ دولتی که تمام تخم مرغ هایش را در سبد برجام گذاشت به امیدی که درخت برجام گلابی دهد، اما نه تنها به گلابی نرسیدیم بلکه اقتصاد ما هم با مشکل مواجه شد و چرخ سانتریفیوژها هم از چرخش ایستاد و سفره مردم کوچک‌تر شد.

وی ادامه داد: ما امروز می‌خواهیم به این جریان پایان داده شود. بعد از ظلم‌هایی که آمریکا در طی سال‌های گذشته داشته و بعد از ترور سردار سلیمانی به دست آمریکای جنایتکار متاسفانه می‌بینیم باز برای دولت مهم است که در آمریکا فیل رای می آورد یا الاغ! 

نراقی با بیان اینکه دیگر ماندن در برجام در شان جمهوری اسلامی ایران نیست، گفت: باید پلمپ صنایع هسته‌ای کشور در همان دولتی شکسته شود که صنایع هسته‌ای ما را به این روز انداخت تا همه بدانند که پیشرفت یا اتکا به جوانان و با تکیه بر توان داخلی حاصل می‌شود نه با اتکا به آمریکا و ترامپ و سایر مقامات این کشور.

انتهای پیام/

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : فارس نیوز