«روزهای زندگی» حمید فرخ نژاد در خطه کردستان - اخبار جدید
اگه به حاشیه های هنرمندان و سلبریتی های ایران و جهان علاقه داری یه سر اینجا بزن!

«روزهای زندگی» حمید فرخ نژاد در خطه کردستان

«روزهای زندگی» حمید فرخ نژاد در خطه کردستان

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، «روزهای زندگی» که نویسنده فیلم نامه نیز خود پرویز شیخ طادی کارگردان فیلم است، آخرین روزهای جنگ تحمیلی در سال های 1367 را در ماجراهایی در یک بیمارستان صحرایی نزدیک به خط مقدم جبهه به تصویر می کشد .

دکتر امیر علی علوی سرپرست بیمارستان با بازی درخشان حمید فرخ نژاد و هنگامه قاضیانی در نقش پرستار و همسر وی قهرمانان داستان هستند. داستان از آنجا آغاز  می شود که علی رغم پذیرش قطع نامه 598 و اتمام جنگ، نیروهای عراقی با بمب افکن و هلی کوپتر و تانک و نیروی پیاده حملات خود را ادامه می دهند و به بیمارستان که بر سر راه آنان بوده خسارت های زیادی می زنند و شمار بسیاری از مجروحان و کارکنان بیمارستان را به شهادت می رسانند. 

در ادامه عصب بینایی دکتر علوی در جریان انفجار آسیب می بیند ولی در وضعیت نابینایی هم تلاش می کند علی رغم حضور دشمن و مشکلات بسیار و نداشتن امکانات پزشکی با همراهی همسرش به مجروحان کمک کند و اتفاقات هیجان انگیزی را رقم می زند.

«روزهای زندگی» محصول سال 1390 بوده و  کریم اکبری مبارکه,  کوروش سلیمانی,  حسن سالار,  آرینه سوکیاسیانس,  حسین مهری,  اصغر حسینی و  حسین عبادی از دیگر بازیگران این فیلم تاثیر گذار دفاع مقدس هستند.

فیلم سینمایی «روزهای زندگی» به تهیه کننگی سعید سعدی و با سرپرستی دوبله محمد فریدونی، 11 مهر ماه ساعت 18:30 دقیقه به وقت تهران به مدت 88 دقیقه از کانال کردی شبکه سحر پخش خواهد شد.

 

بیشتر بخوانید:

  • عملکرد بازیکنان منطقه بالکان در جام باشگاه های آسیا در شبکه سحر
  • «انداز جهان» از اختلافات هند و پاکستان می گوید

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : برنا نیوز