سورپرایز جالب پلیس هند برای کودک خردسال

سورپرایز جالب پلیس هند برای کودک خردسال

ماموران پلیس هندوستان به طرزی جالب یک کودک خردسال اهل این کشور را در روز تولدش غافلگیر کردند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران چند ماهی از شیوع کرونا در جهان می‌گذرد. این ویروس که تاکنون در ۲۱۰ کشور جهان مشاهده شده بیش از ۲ میلیون نفر را مبتلا کرده و ده‌ها هزار نفر را به کام مرگ کشانده است. با شیوع گسترده کرونا در جهان بسیاری از کشور‌ها اقدام به اِعمال قرنطینه کردند.

سورپرایز جالب پلیس هند برای کودک خردسال

مطمئنا برای کودکان که همیشه در فضای بیرون از خانه به بازی و تفریح می‌پرداختند دوران قرنطینه دوران سختی به شمار می‌رود. این دوران بویژه برای کودکانی که روز تولد آن‌ها است و سال‌های قبل در چنین روزی جشن بپا می‌کردند مطمئنا سخت‌تر می‌گذرد.

اما به تازگی پلیس ایالت پنجاب هند دست به ابتکاری جالب زد تا روز تولد یکی از همین کودکان را به شکلی خاص جشن بگیرد. در ویدئویی که منتشر شده این ماموران پلیس را نشان می‌دهد که چگونه این کودک را در آغوش مادرش غافلگیر می‌کنند. در این ویدئو این ماموران در مقابل درب خانه این کودک توقف کرده و پس از بیرون آمدن کودک به همراه مادرش از داخل خانه با هم سرود ” تولدت مبارک ” را برای او می‌خوانند. ظاهرا این اولین جشن تولد این دختر خردسال هندوستانی بود. پلیس پنجاب با انتشار یک ویدئو در این باره در توئیتر نوشت: «ماموران پلیس مانسا به شکلی ویژه نخستین جشن تولد ” مایرا” را به او تبریک گفتند. ماموران ضمن خواندن سرود ” تولدت مبارک ” کیک تولد مایرا را نیز در مقابل درب منزلش به او هدیه دادند.»

انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی با واکنش کاربران نیز همراه بود و برخی اقدام زیبای ماموران پلیس را مورد تمجید قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «این شیوه، شیوه‌ای خاص بود. این دختر که سنش کم است، اما مطمئنا والدینش تا آخر عمر این روز تولد دخترشان را آن هم در این روز‌های سخت فراموش نخواهند کرد.» کاربر دیگری نوشت: «پلیس مانسا، کار شما عالی بود.»

امتیاز دهید post
این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : عصر ایران