اگه به حاشیه های هنرمندان و سلبریتی های ایران و جهان علاقه داری یه سر اینجا بزن!

حجت‌الاسلام دعایی الگوی مدیریت اخلاق مدار فضای رسانه ای کشور است

حجت‌الاسلام دعایی الگوی مدیریت اخلاق مدار فضای رسانه ای کشور است

حجت‌الاسلام دعایی الگوی مدیریت اخلاق مدار فضای رسانه ای کشور است

آنچه دیگران میخوانند :

  • مرد شمالی آبروی همسرش را به حراج گذاشت + عکس+18

  به گزارش شمانیوز به نقل از روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد خُدادی، معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه بازدیدهای هفتگی از رسانه‌های کشور برای بررسی مسائل و مشکلات آن‌ها و قدردانی از حضور فعال و مسئولانه رسانه‌ها در شرایط خاص کرونا، در موسسه مطبوعاتی «اطلاعات» حاضر شد و ضمن دیدار و گفتگو با حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمود دعایی و جمعی از مدیران و پیشکسوتان این روزنامه، از تحریریه روزنامه اطلاعات بازدید کرد.

  خدادی نقش و حضور حجت الاسلام و المسلمین دعایی به عنوان پیشکسوت و بزرگ خاندان رسانه ای کشور  در ایجاد فضای همدلی همبستگی و دلبستگی به نظام و انقلاب اسلامی را  بسیار مغتنم و تاثیر گذار خواند و از خدمات شایسته و ارزشمند وی در طول چهاردهه  گذشته در تقویت بنیان اخلاقی، صمییت و فروتنی دربین خانواده بزرگ رسانه ای کشور قدردانی کرد.  

  معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب رسانه‌ها در شرایط پیچیده ناشی از شیوع کرونا، از مدیران رسانه‌ها و فعالان عرصه اطلاع‌رسانی کشور به خاطر همکاری نزدیک با دولت و ستاد ملی مقابله با کرونا قدردانی کرد.

  خُدادی در ادامه، اخلاق‌مداری و اطلاع‌رسانی مسئولانه را ضرورت امروز فضای رسانه‌ای کشور برشمرد و روزنامه اطلاعات و مدیریت آن را نمونه‌ای شاخص از رسانه‌ها و مدیران اخلاق‌‌‌مدار توصیف کرد.

  او در عین حال، توسعه کمی بدون رشد کیفی رسانه‌ها در کشور را یکی از مشکلات معاونت مطبوعاتی برای برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری در این عرصه عنوان و تصریح کرد: مشکل ما در سیاست‌گذاری‌های حمایتی از رسانه‌ها توسعه کمی در همه ابعاد و نتیجه آن ، تحمیل هزینه‌های هنگفتی است که در صورت تداوم به اتلاف منابع ملی می‌انجامد.

  خدادی افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با استفاده از منابع مالی خود، حدود ۴۵۰۰ خبرنگار را بیمه کرده درحالی که هزاران نفر از خبرنگاران نیز درخود رسانه ها بیمه هستند و همچنان تعدادی نیز مدعی کار خبرنگاری هستند که بیمه نشده‌اند؛ مشکل این است  که مدعیان کار خبرنگاری از میزان افرادی که کار خبرنگاری می‌کنند در بسیاری مواقع بیشتر است و این معضلی برای مدیریت فرهنگی کشور است.

  معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش برای  توسعه کیفی، ارتقای مهارت و افزایش میزان تاثیر و کارکرد رسانه و تقویت اقتصاد رسانه  را از مهم ترین سیاست ها وهدف گیری این معاونت برشمرد.

  حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود دعایی، سرپرست مؤسسه اطلاعات نیز در این نشست از تلاش‌ مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دروان سخت تحریم و شیوع بیماری کرونا قدردانی کرد.

  معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، پس از این دیدار، با حضور در تحریریه اطلاعات با خبرنگاران و دبیران تحریریه این روزنامه گفتگو کرد.

   

  این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
  جستجوگر : اخبار جدید      منبع : شما نیوز