ورود به پنل آگاه آنلاین online.agah.com

ورود به پنل آگاه آنلاین online.agah.com

جهت ورود به پنل آگاه آنلاین online.agah.com کلیک کنید

دانلود اپلیکیشن اندروید آساتریدر آگاه آنلاین از کافه بازار

دانلود اپلیکیشن اندروید آساتریدر آگاه آنلاین به صورت مستقیم

آموزش ثبت نام در کارگزاری آگاه

کارگزاری آگاه به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر و راحتی بیشتر کاربران خود اقدام به طراحی و ارائه برنامه ای به نام آسا تریدر یا همان آنلاین آگاه در نسخه های مختلف ( سایت ، تحت وب و اپلیکیشن ) به این افراد کرده است . با استفاده از این برنامه سرمایه گذاران می توانند به ثبت آنلاین انواع سفارش های خرید و فروش سهام در بازار سرمایه و سایر فعالیت های مربوط به این بازار بپردازند .

ورود به سایت آگاه آنلاین online.agah.com , معاملات آنلاین در سایت آگاه آنلاین کارگزاری آگاه،آسا تریدر آگاه

برای استفاده از امکانات این برنامه قبل از هر چیز لازم است تا اقدام به ایجاد یک حساب کاربری به نام خود در این سایت کنند ، به این منظور کافی است تا به سایت آگاه اکسپرس با نشانی ex.agah.com مراجعه کرده و با ارائه اطلاعات مورد نیاز مراحل ثبت نام  در سایت و همچنین ثبت نام بورس ، احراز هویت و دریافت کد بورسی را به طور کامل طی کنند .

پس از ثبت نام ، ورود به حساب کاربری و استفاده از خدمات ارائه شده در آن از دو روش ممکن است که به ترتیب عبارتند از ورود با رمز ایستا و ارسال رمز پویا از طریق پیامک . از آنجایی که استفاده از رمز پویا درجه امنیت بالاتری دارد بسیاری از افراد برای ورود به حساب کاربری خود از این روش استفاده می کنند ، لذا در ادامه به ارائه مطالبی در رابطه با نحوه ورود به سایت آساتریدر با استفاده از پیامک پرداخته شده است .

کاربرد های سایت آنلاین آگاه online.agah.com

سایت آسا تریدر با ارائه خدمات متفاوت به کاربران خود سبب سهولت و سرعت بخشیدن هرچه بیشتر یه فعالیت های سرمایه گذاری آن ها در بازار سرمایه شده است لذا از درجه محبوبیت بالایی در بین فعالین این بازار برخوردار است . برخی از این ویژگی ها عبارتند از :

 • سرعت بخشیدن به انجام معاملات و فعالیت های مختلف در بازار بورس
 • صرفه جویی در زمان و هزینه کاربران خودفراهم کردن امکان ثبت سفارش های آنلاین خرید و فروش سهام در هر لحظه و به راحت ترین شکل ممکن
 •  ارائه گزارش لحظه ای روند بازار به کاربران
 • امکان استفاده از این سایت در نسخه های مختلف ( سایت ؛ تحت وب و اپلیکیشن ) با هدف دسترسی هرچه بهتر افراد به حساب کاربری خودامکان ثبت نام در بورس ، احراز هویت غیر حضوری و دریافت کد بورسی به صورت آنلاین و از طریق این برنامه
 •  امکان مشاهده تمامی نماد های فعال در بازار سرمایه با استفاده از این سایترابط کاربری آسان و سهولت در استفاده و یادگیری برای افراد تازه وارد و مبتدی در بازار سرمایه
 •  ارائه نمودار های تکنیکال مختلف جهت تشخیص روند بازار و انجام تخصصی معاملات برای سرمایه گذاران حرفه ای
 • امکان مشاهده تمامی نماد های موجود در بازار سرمایه بر روی نمودار های تکنیکال

سوالات متداول

۱-کد بورسی را فراموش کرده ام

در صورتی که مشتری کارگزاری آگاه هستید و کد بورسی خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید در ساعات اداری روزهای کاری با واحد سفارشات اوراق بهادار تماس حاصل فرمایید. با اعلام مشخصات فردی و کدملی به همکاران این واحد، می‌توانید از کدبورسی خود مطلع شوید.

۲-دریافت کد فرابورس برای شرکت ها (شخص حقوقی) چه مدارکی لازم دارد؟

شرکت‌هایی که تمایل به دریافت کد معاملات بورس اوراق بهادار ( برای انجام معامله در بازار بورس یا فرابورس) دارند، می‌توانند به ترتیب زیر عمل نمایند:

 • ۱- تصویر روزنامه رسمی آگهی تآسیس٫
 • تصویر روزنامه رسمی – آگهی کلیه تغییرات.
 • تصویر اساسنامه.
 • کپی شناسنامه و کارت ملی اعضای هیآت مدیره.
 • تکمیل فرم مشخصات مشتریان حقوقی و تعهد نامه.
 • تکمیل فرم توافقنامه معاملات اینترنتی.
 • دریافت و تکمیل فرم قرارداد معاملات برخط و پاسخ به سوالات آزمون معاملات برخط.
 • ارائه نامه درخواست دریافت کد معاملاتی خطاب به کارگزاری آگاه در سربرگ شرکت.
 • معرفی نماینده شرکت.

۳-هزینه دریافت کد بورسی چه قدر است؟

دریافت کد بورسی رایگان بوده و هزینه ای ندارد. در کارگزاری آگاه علاوه بر مراجعه حضوری، امکان دریافت کد به صورت غیرحضوری از طریق سامانه آگاه اکسپرس وجود که هر دو روش رایگان است.روش دیگر احراز هویت برای دریافت کد بورسی مراجعه به دفاتر منتخب پیشخوان دولت است که دارای ۸۰۰۰ تومان هزینه است. این مبلغ به دفاتر پیشخوان پرداخت می شود.

۴-آیا یک نفر می‌تواند چند کد بورسی داشته باشد؟

هر فرد مجاز به داشتن تنها یک کد بورسی است. اما این امکان وجود دارد که در کارگزاری‌های مختلف نام کاربری آنلاین داشته باشد. یعنی هر فرد می‌تواند در حوزه معاملات اوراق بهادار مشتری چند کارگزاری باشد و با سامانه معاملاتی آن ها معامله کند اما کد بورسی هر فرد یکتا است.

۵-در چه صورت کد آنلاین غیرفعال می‌شود؟

چنانچه کاربر شناسه کاربری یا رمز عبور خود را ۳ بار اشتباه وارد نماید، کاربری آنلاین او غیر‌فعال می‌شود، بنابراین لازم است با واحد آنلاین یکی از شعب کارگزاری تماس گرفته‌شود.

سایر سوالات و پاسخ های مرسوم کاربران درباره کارگزاری آگاه در این لینک می توانید بررسی کنید.

4.7/5 - (21 امتیاز)
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : محمد جواد