سرمربی پرسپولیسی شاکی از داوری بازی استقلال – پیکان

سرمربی پرسپولیسی شاکی از داوری بازی استقلال – پیکان

سرمربی پرسپولیسی شاکی از داوری بازی استقلال – پیکان

نویسنده : Parsfootball News

تعداد نظرات کاربران : ۰ نظر

تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ | ۲۰:۴۰

مهدی تارتار ؛ استقلال

سرمربی تیم فوتبال پیکان معتقد است که داور یک پنالتی برای این تیم نگرفته است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از تساوی برابر استقلال در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر حرف هایش ر ا اینطور آغاز کرد:

بازی جانداری انجام دادیم و  هر دو تیم فوتبل خوبی را به نمایش گذاشتند. ما با توجه به شناخت از استقلال در نیمه اول پا به پای استقلال کار کردیم و از جلو کار را پیش بردیم.

او ادامه داد:

ولی در نیمه دوم که می دانستیم استقلال با وجود مهاجمان سرعتی فضاها را ببندیم؛ سعی کردیم مطهری و قائدی را ببندیم و در این کار موفق بودیم. موقعیت چندانی هم ندادیم به جز ضربه سر دانشگر که آن هم اشتباه خودمان بود که خوشبختانه در آن صحنه اتفاق خاصی رخ نداد.

تارتار در ادامه با تشکر از مسئولان ورزشگاه شهدای شهر قدس اضافه کرد:

جا دارد از مسئولان نگهداری زمین بازی تشکر کنم چون با توجه به بارندگی شدید خودم فکر نمی‌کردم این زمین چنین شرایطی داشته باشد. این زمین به آزادی نمی رسد اما کیفیت طوری نبود که نتوان بازی کرد. تک امتیاز این دیدار برای ما با توجه به هزینه ای که کردیم بد نبود. امروز ۴-۵ بازیکن فیکس ما محصول آکادمی باشگاه بودند که جا دارد از مربیان آکادمی تیممان تشکر کنم . امیدوارم در آینده هم از نظر بازی و هم از نظر امتیازگیری شرایط بهتری داشته باشیم.

تارتار در مورد حرف های مرفاوی که گفته بود، تیم پیکان برای کسب یک امتیاز آمده بود، عنوان کرد:

ما در نیمه اول موقعیت‌های بهتری نسبت به استقلال داشتیم. ما برای تک امتیاز نیامده بودیم ولی باید قبول کنیم استقلال در ضد حملات خطرناکتر از حملاتش است و باید این تیم را کنترل و متوقف می کردیم که این کار به خوبی انجام شد.

مهدی تارتار در مورد عملکرد داوری هم یک نکته داشت و اضافه کرد:

داور مشکلی نداشت البته یک صحنه در دقیقه ۶۷ مشکوک به پنالتی برای تیم ما بود بود که امیدوارم داور اشتباه نکرده باشد و ما اشتباه کرده باشیم. 

سرمربی پیکان در مورد موقعیت سوزی تیمش روی ضدحملات توضیح داد:

ما باید بیشتر کار کنیم چون زمان نداشتیم. اصلا فرصت نداریم چون تا می‌خواهیم کار تاکتیکی کنیم زمان بازی بعدی می‌رسد. اصلا زمان در اختیار ما نیست ولی باید با تمرینات مشکلاتمان را مرتفع کنیم.

سوال بعدی از مهدی تارتار در مورد جوانگرایی پیکان بود و هدف این مربی از این کار پرسیده شد. سرمربی پیکان در پاسخ به این سوال گفت:

ما دوست داریم بازیکنانی که در آکادمی خودمان بزرگ شدند و رفتند و برگشتند را استفاده کنیم. روستایی و طاهرخانی در آکادمی ما بوده اند که برگشته اند. نادر محمدی،محمد خدا بنده لو و … محصول آکادمی پیکان هستند و هدفمان این است که این جوانان را به سمت ترانسفر شدن هدایت کنیم. هدفمان این است که بازیکنان خوبی را به فوتبال ایران معرفی کنیم.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
ماسک های پارچه ای طرح دار رخت نو با تخفیف ویژه
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : پارس فوتبال