ایران 10 – کامبوج 0 | دومین دو رقمی ایران علیه کامبوج

ایران 10 – کامبوج 0 | دومین دو رقمی ایران علیه کامبوج

عراق از دقایقی قبل به مصاف هنگ‌کنگ رفته که نتیجه این دیدار تاثیر زیادی در تیم(های) صعود کننده از گروه تیم ملی ایران را به مرحله بعد مسابقات خواهد داشت.

یه گزارش ورزش سه، رقابت‌های هفته ماقبل پایانی در دور مقدماتی جام جهانی 2022 در قاره آسیا امروز آغاز شد که ممکن است در پایان این بازی‌ها، تعدادی از تیم‌های ملی تکلیف خود را برای صعود یا ناکامی در رسیدن به مرحله نهایی مقدماتی بدانند. تاکنون تیم‌های ژاپن، استرالیا، سوریه و کره جنوبی به مرحله بعدی راه یافته آمد.

تیم ملی ایران نیز از ساعت 19 امروز مسابقه بدون دردسری مقابل کامبوج داشت و در نهایت موفق شد با ده گل به پیروزی فرسد.ابا توجه به اینکه عراق هم از ساعت 21 به مصاف هنگ‌کنگ می‌رود و احتمال دارد به پیروزی برسد، رقابت در گروه C همچنان داغ خواهد بود.

سرنوشت 10 مسابقه در 6 گروه دیگر نیز بی‌ارتباط برای تعیین تکلیف تیم‌های صعود کننده به مرحله دوم مقدماتی جام جهانی نیست و ملی پوشان فوتبال ایران در کنار اینکه برای برتری مقابل کامبوج تلاش خواهند کرد، امیدوار هستند تا نتایج سایر گروه‌ها به نفع آنها رقم بخورد و نزدیک‌تر به صعود شوند؛ هرچند که همه‌چیز چهار روز دیگر(سه‌شنبه) مشخص خواهد شد.

مسابقات ملی که امروز در قاره آسیا برگزار شده و یا خواهد شد، به‌صورت زیر است:

«فیلیپین۳-۰ گوام» و «چین- مالدیو» در گروه A ، «نپال- استرالیا» و «کویت- اردن» در گروه B ، «کامبوج ۰- ۱۰ ایران» و «هنگ‌کنگ- عراق» در گروه C ، «سنگاپور- عربستان» و «یمن- ازبکستان» در گروه D ، «افغانستان- عمان» در گروه E ، «میانمار۱ – ۸ قرقیزستان» در گروه F و در نهایت «اندونزی- امارات» و «مالزی- ویتنام» دیگر مسابقاتی هستند که امروز در قاره آسیا برگزار شده و یا خواهند شد که هر یک، حساسیت خاصی را دارند که در سرنوشت دیگر گروه‌ها نیز موثر است.

امتیاز دهید post
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : ورزش3