رز جاودان یک باکس گل رز کوچک و دوست داشتنی

رز جاودان یک باکس گل رز کوچک و دوست داشتنی

گل رز؛ هدیه‌ای مناسب برای عزیزان

گل رز از دیرباز یکی از بهترین انتخاب‌ها برای هدیه بوده است. خرید این گل نشانه عشق و محبت به طرف مقابل است. امروزه انواع گل‌های رز در بازار با رنگ‌های مختلف دیده می‌شوند. اما کدام نوع گل رز می‌تواند انتخابی مناسب باشد؟ آیا خرید باکس گل رز انتخاب درستی است؟ آیا خرید یک باکس گل رز کوچک هم می‌تواند همان معنای عشق و علاقه را داشته باشد؟ در میان انواع گل رز، رز جاودان چه معنایی دارد؟ در ادامه این مطلب قصد داریم به این سوالات پاسخ بدهیم.

Forever Roses INTL گل رز جاودان چیست

بسیاری اوقات شما قصد دارید تا برای عزیزانتان گل خریداری کنید اما نمی‌دانید که کدام گل می‌تواند آن حس و معنایی را که در دل و ذهن شما است، منتقل کند. شما می‌توانید برای نشان دادن حس محبت و علاقه عمیق خود، گل رز جاودان خریداری کنید. گل رز جاودان نوعی گل رز بوده که در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

دیگر دوران پژمرده‌شدن گل‌ها در چند روز گذشته است. در سال‌های اخیر گل‌ رز جاودان توانسته‌ است توجه افراد بسیاری را به دلیل طول عمر بالای خود جلب کند. این گل نیاز به هیچگونه مراقبت خاصی ندارد و به دلیل تغییرات ژنتیکی ایجاد شده در آن، می‌تواند تا چندین ماه و یا چندین سال عمر کند.

گل رز جاودان می‌تواند بدون آب، خاک و حتی نور بیشتر از یک سال دوام بیاورد و از این رو می‌توان این گل زیبا را هدیه‌ای مناسب برای هدیه‌دادن به عزیزانتان در نظر بگیرید. این گل به هیچ عنوان گرده تولید نمی‌کند و از این رو اصلا آلرژی‌زا نیست. این گل‌ها را می‌توانید به صورت شاخه‌ای و یا باکس گل رز خریداری کنید.

نمونه‌های اصلی گل رز جاودان و برترین برند تولیدکننده آن

اگر شما جزو متولدین دهه ۶۰ باشید و از علاقه‌مندان به کارتون‌های آن دوران، قطعاً با شنیدن نام گل رز جاودان به یاد کارتون دیو و دلبر (Beauty and the Beast) افتاده‌اید. رز ماندگار به لطف تاسیس شرکت امور (Amor) در سال ۱۹۹۷ بیش از پیش محبوب شد و به لطف فراگیری شبکه‌های اجتماعی و فروش آنلاین، این روزها یک انتخاب عالی برای هدیه دادن به افراد موردعلاقه شماست.

اصلی‌ترین نمونه‌های گل رز جاودان در کشور اکوادور تولید می‌شود. البته این بدان معنا نیست که این گل در کشورهای دیگر مانند هلند تولید نمی‌شود.

Forever Roses INTL

برترین برند تولیدکننده رز جاودان را می‌توان Roseamor معرفی کرد. این برند از اولین شرکت‌هایی در جهان بود که برای اولین بار گل رز جاودان را در بازار عرضه کرد. این برند گل‌های خود را در کشور اکوادور تولید می‌کند. اما روزامور اصالتی هلندی دارد و بسیاری از باکس‌های گل رز در این شرکت به دلیل اینکه ساخته کشور هلند هستند، فروش بالایی دارند.

چرا گل‌های رز اکوادوری؟

دلیل اینکه یک برند هلندی گل‌های خود را در کشور اکوادور تولید می‌کند، نژاد گل‌های این کشور هستند. در کشور اکوادور، گل‌های رز با سر گل بسیاری بزرگ‌تری نسبت به دیگر نژادهای گل رز تولید می‌شوند و از این رو گل‌‌های رز جاودان شرکت روزامور در کشور اکوادور پرورش پیدا می‌کنند.

البته بزرگ‌تر بودن قسمت بالای گل، تنها دلیل برتری گل‌های رز اکوادوری نسبت به دیگر نژادها نیست. گل‌های رز جاودان اکوادوری جوانه و شکوفه‌های بزرگ‌تری نسبت به دیگر نژادها دارد و از این رو می‌توانند نگاه‌های مخطبان را به خود جلب کنند.

همچنین ساقه‌های ضخیم و بلند از دیگر ویژگی‌های این گل جاودان اکوادوری هستند. این ساقه ضخیم باعث می‌شود تا گل رز جاودان اکوادوری به راحتی سر خم نکند و آسیب نبیند. به همین دلیل برندهای معروف همواره سعی دارند تا از این نوع گل رز جاودان استفاده کنند.

باکس مناسب گل رز

خرید گل رز جاودان می‌تواند یک انتخاب عالی برای هدیه دادن به عزیزانتان باشد. اما آیا تصور می‌کنید که خرید تنها یک شاخه گل می‌تواند برای هدیه‌دادن جلوه‌ای مناسب از شما ایجاد کند؟ شاید در برخی موارد این کار مهم نباشد اما مطمئن باشید که در برخی مواقع دیگر باید بتوانید گل خود را با تزیینی بسیار زیبا تقدیم کنید. اینجاست که باکس گل به کار می‌آید. شما می‌توانید با خرید یک باکس گل مناسب، ارزش هدیه خود را چند برابر کنید. در ادامه به انواع باکس‌های گل رز از نظر ابعاد می‌پردازیم.

Forever Roses INTL

باکس گل رز بزرگ

اگر قصد خرید باکس گل رز برای چند گل رز جاودان را دارید، باید این نکته را در نظر داشته باشید که شما برای یک باکس گل زیبا و بزرگ را انتخاب کنید. اما برای خرید گل رز جاودان، پیشنهاد ما به شما، انتخاب تعداد کم گل رز اما با باکسی کوچک و دلربا است.

باکس گل رز کوچک

برای خرید باکس گل کوچک باید بتوانید ابتدا تعداد گلی را که قصد خریداری آن را دارید، در نظر بگیرید. سپس باید بتوانید متناسب با شرایط و گل‌های خود، باکس گل کوچک مورد نظر را انتخاب کنید. برای باکس گل رز، انتخاب‌های متنوعی وجود دارد.

به عنوان مثال، شما می‌توانید باکس گل کوچک رزی را به شکل حرف اول اسم فردی که قصد کادو دادن به آن را دارید، انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید به شکل قلب و یا دیگر اشکالی انتخاب کنید که بتوانند علاقه شما نسبت به طرف مقابل را بیان کنند.

The Truth About Forever Roses

گل رز جاودان را به عنوان هدیه‌ای خاص تقدیم کنید

خرید گل می‌تواند در هر مناسبتی همواره هدیه‌ای مطلوب باشد. اما پژمرده ‌شدن گل مخصوصا گل رز همواره باعث انتخاب نکردن این هدیه زیبا بوده‌ است. گل رز جاودان در ابتدا با الهام از فیلم دیو و دلبر وارد بازار شد و در مدت کمی خرید آن فراگیر شد.

گل رز جاودان می‌تواند همواره انتخابی مناسب و زیبا برای هدیه‌دادن به افراد مورد علاقه شما باشد. شما می‌توانید این گل زیبا را از برندهای مختلفی تهیه کنید. اما بد نیست بدانید برترین نژاد این گل برخلاف بسیاری از گل‌ها، در کشور هلند ساخته نمی‌شود. برترین نژاد گل رز جاودان، گل رز جاودان اکوادوری است. این گل رز را می‌توانید در یک باکس گل کوچک و زیبا قرار دهید تا محبوبتان را شگفت‌زده کنید.

با هدیه دادن گل رز جاودان، مهر و محبت شما در ذهن و قلب عزیزانتان جاودانه خواهد شد.

این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
جستجوگر : اخبار جدید      منبع : محمد جواد